
Плоттер Glasscove CS310
17 520 ₴
- В наявності
- Код: 157495
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоттер Glasscove CS310
Це захисний аксесуар для збереження екрана або корпусу пристрою від подряпин і щоденного зношування. Він допомагає довше підтримувати акуратний вигляд гаджета.
Виробник: GLASSCOVE
Модель: CS310
ОС: Android
Діагональ: 5.5"
Датчик для автоматичного подавання плівки: Так
Максимальна ширина вирізання: 209 мм (Для різання плівки розміром 12.9" на планшет)
Режим передачі даних: Wi-Fi, Bluetooth
Точність вирізання: +_ 0.082 мм
Швидкість вирізання: 300-600 мм/с
Вхідна напруга: 100В - 240В
Потужність: 48 Вт
Робоча середа: -5С~+45C
Вага нетто: 6 Кг
Вага брутто: 8.5 Кг
Розмір плоттера: 520*170*185 мм
Розмір паковання: 620*300*250 мм
Гарантія: 12 місяців
Сила тиску леза до: 1 Кг
Артикул виробника: G-000000830
Це захисний аксесуар для збереження екрана або корпусу пристрою від подряпин і щоденного зношування. Він допомагає довше підтримувати акуратний вигляд гаджета.
Виробник: GLASSCOVE
Модель: CS310
ОС: Android
Діагональ: 5.5"
Датчик для автоматичного подавання плівки: Так
Максимальна ширина вирізання: 209 мм (Для різання плівки розміром 12.9" на планшет)
Режим передачі даних: Wi-Fi, Bluetooth
Точність вирізання: +_ 0.082 мм
Швидкість вирізання: 300-600 мм/с
Вхідна напруга: 100В - 240В
Потужність: 48 Вт
Робоча середа: -5С~+45C
Вага нетто: 6 Кг
Вага брутто: 8.5 Кг
Розмір плоттера: 520*170*185 мм
Розмір паковання: 620*300*250 мм
Гарантія: 12 місяців
Сила тиску леза до: 1 Кг
Артикул виробника: G-000000830
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Glasscove |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 8.5 кг |
| Вага нетто | 6 кг |
| Вхідна напруга | 100В — 240 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик для автоматичного подавання плівки | Да |
| Діагональ | 5.5" |
| Максимальна ширина вирізання | 209 мм (Для різання плівки розміром 12.9" на планшет) |
| Мoдель | CS310 |
| ОС | Android |
| Потужність | 48 Вт |
| Режим передачі даних | Wi-Fi, Bluetooth |
| Робоча середа | -5С~+45C |
| Розмір паковання | 620*300*250 мм |
| Розмір плоттера | 520*170*185 мм |
| Сила тиску леза до | 1 Кг |
| Стан | Нове |
| Точність вирізання | +_ 0.082 мм |
| Швидкість вирізання | 300-600 мм/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 520 ₴








