
Смартфон Motorola Edge 40 Neo 12/256GB Peach Fuzz
12 900 ₴
- В наявності
- Код: 53870
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Смартфон Moto Edge 40 Neo 12/256GB Peach Fuzz
Найкращий користувальницький досвід зі смартфоном Moto
Смартфон Moto Edge 40 Neo пропонує покращений функціонал та новий рівень комфорту для повсякденного використання. Супертонкий витончений корпус зручно лежить у руці та гарантує приємні відчуття при кожному використанні. 6.55-дюймовий pOLED дисплей із частотою оновлення 144 Гц захоплює чітким та плавним зображенням. Потужна батарея 5000 мАг дозволяє не думати про підзарядку протягом цілого дня. Система камер до 50 Мп забезпечує чудові можливості для мобільної фото-творчості.
Унікальні кольори
Співпрацюючи зі світовим експертом із кольору Pantone Color Institute, виробники Moto Edge 40 Neo створили унікальні кольори, які були втілені у витонченому корпусі смартфона, перетворивши його на стильний аксесуар преміум класу. Виявіть свою індивідуальність, вибравши між Black Beauty, Caneel Bay або Soothing Sea.
Витончене виконання
Смартфон Moto Edge 40 Neo укладений у супер-тонкий витончений корпус із плавними гранями та м'якими вигинами безмежного екрану. Тактильно приємна поверхня задньої панелі, що імітує бархатисту шкіру, приносить задоволення від кожного дотику. Візьміть до рук ваш Moto, і ви не захочете розлучитися з ним.
Надійний захист корпусу IP68
Корпус смартфона захищений за стандартом IP68, тому Moto не боїться пильних та вологих умов. Він навіть витримує занурення у воду протягом 30 хвилин, доводячи, що він не підведе за будь-яких обставин.
Живі та яскраві фотографії
Система камер дозволяє отримувати чудові фотографії, де б не проходила зйомка. Будь то постановочний потрет чи випадковий кадр – вам гарантовано чудовий результат. Основна камера 50 Мп з технологією Ultra Pixel поєднує кілька пікселів в один і знімає чудові фото навіть за недостатнього освітлення. Вечірні та нічні знімки підкорюють своєю чіткістю та яскравими насиченими кольорами. Ширококутний об'єктив вміщує у кадр вчетверо більше, ніж звичайні об'єктиви.
Супер-швидке заряджання. Супер-тривала робота
Потужна батарея ємністю 5000 мАг дозволяє не думати про підзарядку багато годин, а супершвидка технологія TurboPower потужністю 68 Вт забезпечує до 50% заряду лише після 15-хвилинної підзарядки.
Еталонні яскравість та чіткість
6.55-дюймовий pOLED дисплей з оптимальним співвідношенням сторін дає можливість насолодитися улюбленим фільмом або серіалом у високій якості. Частота оновлення 144 Гц забезпечує супер-плавність та чіткість зображення навіть у динамічних сценах або в іграх на високих налаштуваннях. Підтримка широкої гами кольорів DCI-P3 робить зображення максимально яскравим і реалістичним. Великі стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos відтворюють потужний багатовимірний звук із посиленими басами та чистим деталізованим вокалом.
Потужна робота
Потужна мобільна платформа Mediatek 7030 забезпечує стабільну роботу системи навіть при пікових навантаженнях. Насолоджуйтесь динамічними іграми, переглядом контенту в чудовій якості та неймовірно швидким завантаженням завдяки сучасному мережевому підключенню 5G та передовій технології Wi-Fi 6E.
Захист конфіденційності
Розблокуйте смартфон простим дотиком до оптичного сканера відбитків пальців, який розміщено під екраном. Moto Secure надає спеціальні інструменти, які допоможуть підтримувати безпеку мережі, керувати дозволами для програм та навіть створити секретну папку для зберігання конфіденційної інформації.
EU версія. глобальна
id ska-te-40721
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Так |
| QWERTY-клавіатура | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик, Еко-шкіра |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Теракотовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | P-OLED |
| Діагональ екрану | 6.55 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 402 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7030 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G610 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Потужність заряджання | 68 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Спалах, Стабілізація |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159.63 мм |
| Ширина | 71.99 мм |
| Товщина | 7.79 мм |
| Вага | 170 г |
- Ціна: 12 900 ₴











