
Смартфон Motorola Edge 50 12/512GB Jungle Green (зелений)
18 164 ₴
18 144 ₴
- В наявності
- Код: 53871
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Смартфон Motorola Edge 50 5G 12/512GB Jungle Green
Мистецтво балансу
Розкрийте свій творчій потенціал із motorola edge 50. Знімайте яскраві реалістичні фото та відео покращеною камерою з підтримкою moto ai. Продуманий дизайн із плавними контурами та оздобленням із веганської шкіри або замші поєднується з водозахистом IP68, військовою зносостійкістю та Corning Gorilla Glass 5.
Найвища якість фото без зусиль
Обробка штучним інтелектом moto ai перетворює ваші знімки на виразні реалістичні фото.
Знімайте життя на ходу
Підніміть професійність ваших відео на новий рівень завдяки ШІ та функціям Адаптивна стабілізація, Тривала експозиція або Tilt-shift.
Створений для нічної зйомки
Досліджуйте світ навіть вночі із 50 МП сенсором Sony LYTIA 700C для швидкої зйомки з низьким рівнем шуму.
Не зупиняйтесь
Залишайтесь в творчому процесі завдяки швидкій зарядці на цілий день всього за 15 хвилин або бездротовій зарядці до 15 Вт.
Найчіткіший дисплей display yet
Пориньте у перегляд на безрамковому 6,67” pOLED дисплеї. Насолоджуйтесь чітким яскравим зображенням якості Super HD, реалістичними кольорами та багатовимірним звуком Dolby Atmos.
Вражаюча продуктивність
Прискорена версія Snapdragon 7 gen 1 ідеально розкриває ваш творчий потенціал. Залишайтесь продуктивними завдяки гарантованій швидкодії, величезному сховищу і все це на швидкості 5G та з підтримкою Wi-Fi 6E.
Безпека та спокій
Обирайте шрифти, кольори та позначки, що підкреслять вашу індивідуальність. Легко керуйте пристроєм та перемикайтесь між додатками за допомогою жестів.
EU версія. глобальна
id ska-te-39615
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 2G, 3G , GPRS, GSM, 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA), 3G (UMTS), 2G (GSM), GPRS |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| QWERTY-клавіатура | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло, Скловолокно, Еко-шкіра, Пластик + скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | P-OLED |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 444 |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 644 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Потужність заряджання | 68 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160.8 мм |
| Ширина | 72.4 мм |
| Товщина | 7.79 мм |
| Вага | 180 г |
- Ціна: 18 144 ₴











