
Накопичувач SSD внутрішній Crucial P2 1 TB (CT1000P2SSD8)
9 500 ₴
- В наявності
- Код: 53883
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопичувач SSD Crucial P2 1 TB (CT1000P2SSD8)
Заміна жорсткого диска
Твердотельний накопичувач - це наступний крок в еволюції пристроїв зберігання даних ПК, він працює швидше, безшумніше і виділяє менше тепла, ніж застарілі жорсткі диски. Завдяки відсутності рухомих деталей SSD також міцніше і надійніше за жорсткі диски.
Для настільних комп'ютерів та ноутбуків
Твердотільний накопичувач робить систему більш чуйною, дозволяючи прискорити запуск системи, збільшити швидкість завантаження програм та вимкнення комп'ютера.
Нове життя старих систем
Твердотільний накопичувач не тільки підвищує продуктивність, але й може використовуватися, щоб вдихнути нове життя у старі системи. Вибір SSD дозволяє заощадити на купівлі нового ПК, покращивши вже існуючу систему.
Артикул CT1000P2SSD8
id spu-0030
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 2400 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1800 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.4 мм |
| Вага | 20 г |
- Ціна: 9 500 ₴






