
Бездротова розумна колонка Apple HomePod Mini Midnight (MTJT3)
7 999 ₴
- В наявності
- Код: 53888
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна колонка Apple HomePod Mini Midnight (MTJT3)
Приголомшливий звук
HomePod mini забезпечує несподівано великий звук колонки такого розміру. При висоті всього 3,3 дюйми вона майже не займає місця, але заповнює всю кімнату багатим 360-градусним звуком, який звучить приголомшливо з усіх боків.Потужний динамік
Обчислювальний звук, що розширює межі, створює насичені, детальні тони набагато більшого динаміка — і HomePod mini посилює його, не пропускаючи ваші голосові команди.r>Синхронізація з іншими пристроями
Приймайте вхідний дзвінок з вашого iPhone, відпочиньте з улюбленими шоу на Apple TV, слухайте музику на вашому Mac HomePod mini легко працює з усіма вашими пристроями Apple і можливостями, щоб вивести ваш звук на новий рівень. Ви навіть можете створити стереопару — два динаміки HomePod mini, пов'язані в одній кімнаті, створюють лівий та правий канали для повного занурення у звук.Музика без зупинок
Якщо ви насолоджуєтесь музикою або подкастом і вам потрібно кудись йти, ви можете продовжувати слухати її на своєму iPhone, не пропускаючи жодного ритму. Просто піднісши свій iPhone до HomePod mini, ви відчуєте відчуття віртуального з'єднання iPhone і HomePod mini у міру передачі звуку.Привіт Siri
Siri – ваш універсальний інтелектуальний помічник, який робить HomePod mini центром вашого сімейного життя. А з декількома динаміками HomePod mini по всьому будинку легко викликати Siri з будь-якої точки світу - за допомогою "Привіт, Siri" або тепер просто "Siri". HomePod mini та Siri можуть робити ще більше з вашим iPhone та AirPlay. Просто запустіть сеанс AirPlay з вашого iPhone або попросіть HomePod mini відтворити аудіо з програм на вашому iPhone, використовуючи лише ваш голос.
Артикул MTJT3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Підтримка AirPlay, Підключення до ПК |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 97.9 мм |
| Висота | 84.3 мм |
| Вага | 0.345 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴








