-7%

Крісло офісне Defender Optima сітка,3 клас,120 кг,чорне
3 612 ₴
3 342 ₴
- В наявності
- Код: 158940
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло офісне Defender Optima сітка,3 клас,120 кг,чорне
Артикул виробника: 64316
id td-867077
Артикул виробника: 64316
id td-867077
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння (Крісла офісні) | 44-54 см |
| Додаткові характеристики (Крісла офісні) | Висота підйому 100 мм |
| Клас газліфта (Крісла офісні) | 3 клас |
| Колір (Крісла офісні) | Чорний |
| Максимальне навантаження, кг (Крісла офісні) | 120 |
| Матеріал коліс (Крісла офісні) | Пластик |
| Матеріал корпусу (каркас) (Крісла офісні) | Метал |
| Матеріал оббивки (Крісла офісні) | Текстиль + сітка |
| Матеріал основи (Крісла офісні) | Пластик |
| Основа (Крісла офісні) | Хрестовина з роликами |
| Особливості (Крісла офісні) | З сіткою |
| Підлокітники (Крісла офісні) | Без підлокітників |
| Регулювання (Крісла офісні) | Висота сидіння, Жорсткість гойдання |
| Розмір коліс (Крісла офісні) | 50 мм |
| Розміри сидіння (Крісла офісні) | 57х48х4 см |
| Розміри сидіння, см (Крісла офісні) | 57 х 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 342 ₴






