-2%

TFT 27" Philips 27B2G5601, QHD IPS,100Hz, HDMI, DP, USB-hub, USB-C, HAS, Pivot, кол., темно-сірий
22 695 ₴
22 221 ₴
- В наявності
- Код: 160495
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор TFT 27" Philips 27B2G5601, темно-сірий
Артикул виробника: 27B2G5601/00
id td-907222
Артикул виробника: 27B2G5601/00
id td-907222
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort (Монітори) | 2 |
| HDMI (Монітори) | 1 |
| Power Delivery (Монітори) | USB PD 3.0 до 96 Вт |
| USB Type-C (Монітори) | 3 |
| VESA (Монітори) | 100x100 |
| Вага, кг (Монітори) | 7,19 |
| Властивості підставки (Монітори) | Кут нахилу: -5° / +30°, Регулювання по висоті: 150 мм, Поворотний екран (Pivot) +/-90°, Обертання: +/-180° |
| Джерело живлення (Монітори) | Внутрішнє |
| Динамічна контрасність (Монітори) | 50 000 000:1 |
| Додаткові роз'єми (Монітори) | 4 x USB 3.2, 1 x RJ-45, 1 x Аудіороз'єм |
| Діагональ екрану (Монітори) | 27 |
| Колонки (Монітори) | Да |
| Колір (Монітори) | Темно-сірий |
| Кут огляду, гор/верт (Монітори) | 178/178 |
| Максимальна роздільна здатність (Монітори) | 2560x1440 (Quad HD) |
| Особливості (Монітори) | EasyRead, Адаптивна синхронізація, Динаміки 3x2 Вт, Гачок для навушників, PIP/PBP |
| Покриття екрана (Монітори) | Матове |
| Споживана потужність (Монітори) | В робочому режимі: 16.02 Вт, В режимі очікування: 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін (Монітори) | 16:9 |
| Статична контрасність (Монітори) | 1500:1 |
| Тип матриці (Монітори) | IPS |
| Тип підсвітки (Монітори) | wLED |
| Час реакції, мс (Монітори) | 4 |
| Частота оновлення (Монітори) | 100 Гц |
| Яскравість (Монітори) | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 221 ₴








