
Вентилятор AdlerAD 7302 білий настільний/ 45Вт/ D=23см/ автоповорот/ білий
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 160499
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор Adler AD 7302 white
Артикул виробника: AD7302
id td-907434
Артикул виробника: AD7302
id td-907434
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид (Вентилятори) | Лопатевий |
| Додатково (Вентилятори) | Довжина шнура живлення: 125 см, Потік повітря 14 м3/хв, Рівень шуму 56 Дб |
| Діаметр (Вентилятори) | 23 см |
| Живлення (Вентилятори) | Від мережі |
| Керування (Вентилятори) | Механічне |
| Колір (Вентилятори) | Білий |
| Кількість лопатей (Вентилятори) | 3 |
| Кількість швидкостей (Вентилятори) | 2 |
| Максимальна потужність (Вентилятори) | 45 Вт |
| Матеріал корпусу (Вентилятори) | Пластик |
| Регулювання (Вентилятори) | Горизонтальне коливання 76° (38° ліворуч та 38° праворуч), Регульований кут 26° (13° вгору та 13° вниз) |
| Тип (Вентилятори) | Настільний |
| Типи режимів (Вентилятори) | Стандартний |
| Функції (Вентилятори) | Автоповорот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴











