
Вентилятор Mesko MS 7311 підлоговий/ 90Вт/ D=40см/ автоповорот/ чорний
1 739 ₴
- В наявності
- Код: 161079
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор Mesko MS 7311
Артикул виробника: MS7311
id td-907444
Артикул виробника: MS7311
id td-907444
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид (Вентилятори) | Лопатевий |
| Додатково (Вентилятори) | Потік повітря 38 м3/хв, Довжина шнура живлення: 130 см, Рівень шуму 53 Дб |
| Діаметр (Вентилятори) | 40 см |
| Живлення (Вентилятори) | Від мережі |
| Керування (Вентилятори) | Механічне |
| Колір (Вентилятори) | Чорний |
| Кількість лопатей (Вентилятори) | 3 |
| Кількість швидкостей (Вентилятори) | 3 |
| Максимальна потужність (Вентилятори) | 90 Вт |
| Матеріал корпусу (Вентилятори) | Пластик |
| Регулювання (Вентилятори) | Горизонтальне коливання 76° (38° ліворуч та 38° праворуч), Регульована висота: 102-125 см, Регульований кут 26° (13° вгору та 13° вниз) |
| Тип (Вентилятори) | Підлоговий |
| Типи режимів (Вентилятори) | Низька, середня, висока швидкість |
| Функції (Вентилятори) | Автоповорот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 739 ₴








