-8%

Внутрішній жорсткий диск 2000Gb Seagate IronWolf 256M 5400 SATA III (ST2000VN003)
10 400 ₴
9 606 ₴
- В наявності
- Код: 161091
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувач HDD 2000Gb, 5400, Seagate IronWolf, 256M, SATA III (ST2000VN003)
Тип - внутрішній накопичувач , HDD
Ємність 2000Gb
Швидкість обертання 5400
Бренд - Seagate
Серія - IronWolf
Кеш - 256M
Інтерфейс SATA III
Артикул виробника: ST2000VN003
id td-907263
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600), SATA Revision 3.1 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення (Жорсткі диски) | Для серверів |
| Об'єм, ГБ (Жорсткі диски) | 2 000 |
| Частота обертання шпинделя, об / хв (Жорсткі диски) | 5400 |
| Тип (Жорсткі диски) | Внутрішній |
| Форм-фактор (Жорсткі диски) | 3.5" |
| Інтерфейс (Жорсткі диски) | SATA III |
| Розмір буфера, МБ (Жорсткі диски) | 256 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 606 ₴




