
TFT 49" HP S5 Pro 549pm, VA, DQHD, RJ-45, HDMI, DP, USB-C, cam, чорний
82 729 ₴
- В наявності
- Код: 161139
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор TFT 49" HP S5 Pro 549pm, чорний
Артикул виробника: B7GV8AA
id td-908181
Артикул виробника: B7GV8AA
id td-908181
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort (Монітори) | 1 |
| HDMI (Монітори) | 1 |
| Power Delivery (Монітори) | 1 х USB-С PD до 15 Вт, 2 x USB-С PD до 140 Вт |
| USB Type-C (Монітори) | 3 |
| VESA (Монітори) | 100x100 |
| Вага, кг (Монітори) | 17,18 |
| Веб-камера (Монітори) | Да |
| Вигнутий (Монітори) | Да |
| Властивості підставки (Монітори) | Кут нахилу: -5° / +20°, Регулювання по висоті: 150 мм, Обертання: +/-30° |
| Джерело живлення (Монітори) | Внутрішнє |
| Динамічна контрасність (Монітори) | 5 000 000:1 |
| Додаткові роз'єми (Монітори) | 3 х USB-A 3.0, 1 x RJ-45, 1 x Аудіороз’єм 3,5 мм |
| Діагональ екрану (Монітори) | 49 |
| Колонки (Монітори) | Да |
| Колір (Монітори) | Чорний |
| Кут огляду, гор/верт (Монітори) | 178/178 |
| Максимальна роздільна здатність (Монітори) | 5120x1440 |
| Покриття екрана (Монітори) | Антиблікове |
| Споживана потужність (Монітори) | В робочому режимі: 65 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін (Монітори) | 32:9 |
| Статична контрасність (Монітори) | 4000:1 |
| Тип матриці (Монітори) | VA |
| Тип підсвітки (Монітори) | wLED |
| Час реакції, мс (Монітори) | 5 |
| Частота оновлення (Монітори) | 165 Гц |
| Яскравість (Монітори) | 400 кд/м² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 729 ₴









