
Зарядний пристрій Cudy CH70 4xUSB 70W (GaN 4 порти 1хUSB-C QC+PD 3.0 вилка євро) білий
1 168 ₴
- В наявності
- Код: 161309
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій Cudy 4xUSB 70W (GaN 4 порти 1хUSB-C QC+PD 3.0 вилка ЄС) білий
тип - Адаптер живлення, Блок, Зарядний пристрій
Бренд Cudy
Порти 4xUSB (3 Type-C + 1хUSB-A
Потужність 70 ват
Технології GaN
Потужність по портах :
3 x USB-C (65W max),1 x USB-A (30W max )
Підтримка стандартів QC+PPS+PD 3.0,
вилка Євро - EU plug
Колір - білий
Зарядний пристрій 4xUSB 70W (4-Port 65W USB-C Charger with EU Plug) - повна назва
Особливість - Fast charge for iPhone 12 Series and above, Galaxy, iPad, Macbook and more
Артикул виробника: CH70_EU
id td-908222
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 70 Вт |
| Потужність | 70 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 4 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип (Зарядні пристрої) | Мережевий зарядний пристрій |
| Додаткові характеристики (Зарядні пристрої) | USB-C1/C2: 5В/3A, 9В/3A, 10В/2A, 12В/3A, 15В/3A, 20В/3.25A (PPS:5.0-11.0В/4.5A 49.5В макс.); USB-C3: 5В/3A, 9В/3A, 10В/2A, 12В/3A, 15В/3A, 20В/3.25A (PPS:5.0-16.0В/3A 48В Max); USB-A:5В/3A, 9В/3A, 12В/2.5A 30В макс. |
| Кількість портів (Зарядні пристрої) | 4 |
| Кількість USB Type-A (Зарядні пристрої) | 1 |
| Загальна потужність, Вт (Зарядні пристрої) | 65 |
| Підтримка Power Delivery (Зарядні пристрої) | Power Delivery 3.0 |
| Кількість USB Type-С (Зарядні пристрої) | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 168 ₴



