
Ніж складаний Ganzo G7392P-OR помаранчевий
1 402 ₴
- В наявності
- Код: 161171
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_

_x000D_
Опис ножа Ganzo G7392P:
_x000D_Модель Ganzo G7392Р зроблена складною, щоб цей ніж можна було легко носити з собою в кишені або туристичному рюкзаку. Він повністю безпечний, оскільки в складеному вигляді лезо приховано всередині рукоятки і зафіксовано замком Axis. Цей же замок утримує лезо відкритим, не даючи йому скластися. Його конструкція користується великою популярністю, оскільки цілком виключає мимовільну зміну положення клинка, але відкрити замок можна навіть однією рукою.
_x000D_Клинок ножа виготовлений з нержавіючої і стійкою до інших негативних факторів стали 440С. крім опірності корозії, її перевага ще й в загартуванню до твердості 58HRC, яка дозволяє досить тривалий час зберігати якісну заточку. ДО РЕЧІ, заточений ніж гладко по всій довжині ріжучої кромки. Повна довжина клинка становить 87 см. бічна поверхня леза оброблена методом шліфування Stone Wash, завдяки чому ніж не дає відблисків на сонці.
_x000D_Рукоятка в моделі Ganzo G7392Р-пластикова з металевою базою. На сталевій основі закріплені накладки з G10. Вони можуть бути помаранчевими, чорними або ж зеленими. Форма рукоятки враховує ергономіку і тому ніж відмінно лягає в долоню. Щоб він не ковзав, накладки зроблені не гладкими, а з хвилястою поверхнею.
_x000D_Цей ніж буде однаково затребуваний серед туристів та інших прихильників активного відпочинку на природі, а також — людей, яким доводиться використовувати ніж в місті або в процесі професійної діяльності.
_x000D_Особливість:
_x000D_- _x000D_
_x000D_
- невеликі розміри в складеному вигляді; _x000D_ _x000D_
- Довжина клинка дорівнює 87 мм; _x000D_ _x000D_
- міцне лезо товщиною 3,3 мм; _x000D_ _x000D_
- рівна заточка ножа; _x000D_ _x000D_
- марка сталі 440С; _x000D_ _x000D_
- обробка сталі Stone Wash; _x000D_ _x000D_
- пластикові елементи рукоятки; _x000D_ _x000D_
- вбудований замок Axis; _x000D_ _x000D_
- вага ножика становить 135 грам. _x000D_
Гарантія: Виробники ножів Ganzo G7392Р повністю впевнені в їх якості і дають на цю модель рік гарантії.
Артикул виробника: G7392P-OR
id am-44284
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 135 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | помаранчевий |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 402 ₴






