
Ніж складаний Ganzo G620b-1 чорний
518 ₴
- В наявності
- Код: 161180
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис Ganzo G620:
_x000D__x000D_ Ніж Ganzo G620 являє собою складну модель, розраховану на використання в туристичних умовах. Його відмінною рисою є чорний клинок з заточенням прямого типу. Крім того, що такий ніж привертає погляд кожного цінителя якості Ganzo, чорний колір леза грає ще і практичну роль. Справа в тому, що він зовсім не мерехтить._x000D_
_x000D__x000D_ Заточення ножа — пряма, а значити його легко буде підточити навіть у польових умовах. Довжина клинка становить 88 мм, а товщина по обуху — 3 мм. Розміри складеного ножа — 11,5 см, вага — 110 р._x000D_
_x000D__x000D_ Для фіксації клинка був обраний замок типу Liner lock. Завдяки своїй простоті, цей замок вважається одним з найнадійніших. В його основу покладено лайнер — металева пластина, яка при відкриванні ножа впирається у яту клинка і перешкоджає його випадковому закриттю. Поверх сталевої основи в області рукоятки розташовані пластикові пластини. Вони утворюють зручну для долоні ручку з неслизькою рифленою поверхнею. Також на рукоятці розташована кліпса, за допомогою якої ножа можна повісити на ремінь._x000D_
_x000D__x000D_ _x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- довжина клинка 88 мм; _x000D_
- пряма заточка; _x000D_
- товщина клинка по обуху 3 мм; _x000D_
- колір леза — чорний; _x000D_
- вага ножа 110 г; _x000D_
- матеріал клинка — сталь 440; _x000D_
- пластикові накладки рукоятки. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Гарантія виробника діє відносно моделі ножа Ganzo G620 протягом 12 місяців з дня його придбання._x000D_
Артикул виробника: G620b-1
id am-44317
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, викидний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
| Марка сталі | 440 |
| Розмір в складеному стані | 115 мм |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
- Ціна: 518 ₴








