
Ніж складаний Ganzo G740-BK чорний
1 753 ₴
- В наявності
- Код: 161199
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
Опис ножа Ganzo G740:
_x000D__x000D_ Ніж Ganzo G740 відрізняється від інших моделей досить значними розмірами. Але завдяки складаний конструкції, його все так само легко взяти з собою на поїздку на природу і використовувати як для стандартних робіт, так і для найбільш складних. Лезо ножа виконано з високоякісної твердої і нержавіючої сталі 440С.цей сплав відмінно збалансований щодо корозійної стійкості і твердості металу. Тому ніж не потребує особливо складного догляду: не іржавіє на риболовлі або в туристичному поході, довго залишається гострим навіть при постійному використанні. Довжина леза в даній моделі становить 9,5 см. воно рівно і гладко заточене по всій довжині. Товщина клинка теж трохи більше, ніж зазвичай пропонує компанія Ganzo і становить 3.5 мм.цим потужним клинком можна з легкістю обробити м'ясо, перерізати невеликі гілки, заготовити стружки для розпалювання багаття. При цьому, модель Ganzo G740 повністю відповідає нормам, які дозволяють говорити, що цей ніж не є зброєю і дозволений до використання широким колом людей._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоять ножа отримала дві накладки з надійного склопластику G10. Запасу його міцності повністю достатньо для ножа, який буде використовуватися в мисливських і туристичних цілях. На ручці закріплена сталева кліпса, яка допомагає закріпити ніж на ремені, щоб він не загубився. Додатково передбачена можливість приєднання темляка для страховки на зап'ясті або ж на лямці рюкзака. Колір рукояті в даній моделі може бути чорним, помаранчевим або ж зеленим. Також на рукоятці видно частину замку для фіксації леза. Це механізм конструкції Axis з металевим штифтом. Для відкривання ножа, на лезі розташований невеликий шпеник._x000D_
_x000D__x000D_ _x000D_ Особливість:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- кишеньковий складаний ніж; _x000D_
- довжина леза дорівнює 9,5 см; _x000D_
- товщина обуха дорівнює 0,35 см _x000D_
- Матеріал-сталь 440С; _x000D_
- твердість сталі- + - 58HRC; _x000D_
- фіксатор леза Axis; _x000D_
- Матеріал ручки-G10; _x000D_
- Вага ножа дорівнює 155 грам. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Виробники надають рік гарантії на використання ножів моделі G740._x000D_
Артикул виробника: G740-BK
id am-44533
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 155 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 95 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 753 ₴











