
Ніж складаний Firebird FH11CF
2 442 ₴
- В наявності
- Код: 161216
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Firebird (by Ganzo) FH11CF:
_x000D__x000D_ Хороший складаний ніж дозволить вам з легкістю нарізати продуктів, розрізати тканину, обробити деревину або інший матеріал. Саме таким ножем і є модель Firebird FH11-CF. До того ж, представлений складаний ніж володіє прекрасною ергономікою і має простий лаконічний дизайн._x000D_
_x000D__x000D_ Його клинок впевнено справляється з різом практично будь-якого матеріалу, так як він виконаний у формі Normal blade і має гладку заточування ріжучої кромки. А за рахунок використання для його виготовлення нержавіючої сталі марки D2, ніж FH11-CF досить довго залишається гострим, не гнеться навіть під великими навантаженнями і не схильний до впливу корозії._x000D_
_x000D__x000D_ Витягується клинок гранично просто. Для цього необхідно всього-лише з невеликим зусиллям натиснути на спеціальний «плавець» (Flipper), який до того ж, у відкритому вигляді захищає користувача від випадкових травм при експлуатації ножа виконуючи роль гарди._x000D_
_x000D__x000D_ У відкритому положенні клинок фіксується з допомогою замка Liner-lock. Це гранично простий механізм, який невибагливий до умов експлуатації і дуже простий у догляді._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка складного ножа Firebird FH11-CF складається лише з пари компонентів. Це 2 сталевих лайнера, що лежать в основі і забезпечують міцність конструкції і накладки з двох сторін із зносостійкого матеріалу G10 та зовнішнім шаром вуглецевого волокна (Carbon Fiber). Вони не тільки роблять дизайн ножа оригінальним, а й за рахунок якісного складання і ретельної підгонки комплектуючих дозволяють з максимальним комфортом утримувати ніж практично будь хватом._x000D_
_x000D__x000D_ Для закріплення ножа Firebird FH11-CF на одязі та спорядженні виробник передбачив спеціальний отвір для страхувального темляка в торцевій частині рукояті і штатно оснащує ніж знімною металевої кліпсою._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- ніж Firebird FH11-CF має складну конструкцію; _x000D_
- відкрити ніж можна за допомогою спеціального «плавця»; _x000D_
- довжина ножа у відкритому вигляді становить 20,5 см; _x000D_
- клинок має довжину 8,7 см і товщину біля обуха — 3,3 мм; _x000D_
- для виготовлення леза застосовується нержавіюча сталь з маркуванням D2; _x000D_
- твердість клинка за шкалою Роквелла - ~60 одиниць (HRC); _x000D_
- ніж Firebird FH11-CF має спеціальні подпальцевые упори; _x000D_
- накладки з двох сторін із зносостійкого матеріалу G10 та зовнішнім шаром вуглецевого волокна (Carbon Fiber); _x000D_
- ніж оснащений знімною сталевий кліпсою і має отвір для установки запобіжного темляка; _x000D_
- модель Firebird FH11-CF важить 114 грам. _x000D_
Норми експлуатації:
_x000D__x000D_
1. Завжди зберігайте Ваш ніж в сухому теплому місці або при природній для даної пори року температурі;
_x000D_
2. Не піддавайте ніж надмірним перевантаженням, що веде до часткового або повного руйнування, як конструкції в цілому, так і елементів;
_x000D_
3. При експлуатації ножа керуйтеся соціальними нормами і тверезим поглядом на необхідність застосування даного інструменту;
_x000D_
4. Завжди пам'ятайте, що ніж є джерелом підвищеної небезпеки, і при необережному поводженні може заподіяти шкоду як особі, що здійснює експлуатацію, так і оточуючим його людям;
_x000D_
5. Пам'ятайте, що ніж не є засобом виробництва і не призначений для промислового використання;
_x000D_
6. Ніж, як і будь-механічний пристрій, що вимагає періодичного обслуговування і мастила відповідно з рекомендаціями виробника**;
_x000D_
7. Виробляти заточування ножа допускається виключно за допомогою засобів, рекомендованих виробником, або в майстернях, які мають професійне обладнання, в суворій відповідності з інструкцією._x000D_
Артикул виробника: FH11-CF
id am-44573
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 112 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський, новинки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | normal blade |
- Ціна: 2 442 ₴











