
Ніж складаний Firebird F759M-OR
804 ₴
- В наявності
- Код: 161218
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Firebird F759M:
_x000D__x000D_
Невеликий складаний ніж здатний допомогти вирішити дуже багато питань, що виникають не тільки в місті, але і під час будь-яких поїздок на природу. Якщо для цих цілей ви хочете підібрати компактну, зручну і оригінальну модель, Firebird F759M підійде під кожен з перерахованих критеріїв._x000D_
_x000D_
_x000D_
Загальні розміри ножа — 17,5 см, а в складеному вигляді він ще більш компактний, важить 67 грам. Такий ніж точно не здасться важким для того, щоб носити його в кишені. До того ж, він дуже цікаво оформлений і зроблений дуже довговічним. Лезо в даній моделі — нержавіюче. Для нього виробники взяли сталь 440С з показником твердості 58 HRC. Такий метал буде довгий час зберігати відмінний рівень заточування. Враховуючи, що кромка леза Firebird F759M зроблена гладкою, поєднувати її власник ножа зможе і самостійно. Розмір безпосередньо леза становить 75 мм. Помітно розширюється до ручки клинок оброблений на фінішному етапі за методом сатинування, за рахунок чого на його поверхні стають майже непомітними різні відбитки і невеликі подряпини, а значить, довше ніж виглядає зовсім новим. Отвір, який зроблено в лезі служить для відкриття ножа._x000D_
_x000D_
_x000D_
У відкритому положенні клинок Firebird F759M фіксується спеціальним замком, конструкція якого називається Back Lock. Він довговічний, не спрацьовує без участі користувача, досить простий у догляді._x000D_
_x000D_
_x000D_
Що стосується рукоятки, то вона може бути оранжевою, чорної, рожевий або блакитний. Матеріалом для яскравих накладок послужив наповнений скловолокном нейлон. Це дуже міцний і стійкий до різного роду впливів матеріал, який прослужить багато років. Щоб ніж не прослизав у долоні, накладки зроблені текстурними. Щоб закріпити ніж у кишені і виключити його випадіння під час перенесення, рекомендується використовувати притискну кліпсу. Її можна встановити в тому положенні, яке здасться найбільш зручним (все можливе 4 варіанти)._x000D_
_x000D_
_x000D_
Особливості:_x000D_
_x000D_
- _x000D_
- невеликий кишеньковий ніж; _x000D_
- конструкція даної моделі — складна; _x000D_
- ніж важить 67 грам; _x000D_
- лезо зроблене із сталі 440С; _x000D_
- використовується гладка заточка; _x000D_
- розмір леза — 7,5 см; _x000D_
- міцна рукоятка із стеклонаполненного нейлону; _x000D_
- чотири варіанти кольору на вибір; _x000D_
- встановлений замок Back Lock. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Будь доладних ножів Firebird F759M продається з гарантією на один рік._x000D_
Артикул виробника: F759M-OR
id am-44587
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 67 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний, універсальний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "синій, блакитний", "жовтий, помаранчевий", рожевий, зелений |
| Марка сталі | 440C |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Back lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804 ₴











