
Ніж складаний Ganzo G738-OR помаранчевий
1 324 ₴
- В наявності
- Код: 161219
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G738:
_x000D_Модель Ganzo G738 орієнтована на активне використання на природі. Тому ніж зроблений з тих матеріалів, які добре переносять польові умови і можуть забезпечити власнику ножа максимальний комфорт роботи з ним. Так, для клинка автори ножа вибрали нержавіючу сталь з популярної групи 440. Вибір припав на марку 440С, яка об'єднала стійкість до корозії з досить великою твердістю. Таким чином, ніж легко переносить поїздки на риболовлю або в тривалі експедиції. Єдине необхідне для нього умова — це протирання клинка після використання насухо. Розміри ж ножа підібрані таким чином, щоб з ним легко було працювати і зручно носити його в кишені. Довжина леза-8,9 см до рукоятки. Товщина клинка по обуху - 3,3 мм.щоб Ganzo G738 підходив для максимальної кількості робіт, його ріжуча кромка — гладка. Такий тип заточування легко підновити самостійно, навіть не маючи великого досвіду у відповідній сфері._x000D_
_x000D_Не менш практичний вибір виробники зробили і щодо матеріалу для рукоятки. Ним став склопластик G10. Це композит, що складається зі скловолокна і епоксидної смоли. Він дуже міцний і, одночасно з цим, пластичний. Склопластику легко надати потрібні форми. Так що рукоятка у ножа Ganzo G738-ергономічна. Крім того, вона пофарбована в один з трьох обраних для даної моделі кольорів: чорний, хакі, помаранчевий. Поверхня пластика декорована за рахунок накатки і нанесення абстрактного рельєфного візерунка. Ці ж елементи служать частиною стильного дизайну рукоятки._x000D_
_x000D_Третій важливий елемент складного ножа-це замок, який визначає положення клинка. В даному випадку використовується Axis-Lock. Принцип роботи цього замку заснований на роботі металевого штифта. Ця деталь допомагає надійно зафіксувати пластину клинка в одному з крайніх положень. Завдяки замку, Ganzo G738 не може відкритися або закритися самостійно, без участі користувача._x000D_
_x000D_Сумарна вага ножа досягає значення 133 г._x000D_
_x000D_Особливість:
_x000D_- _x000D_
- кишенькові Складні ножі; _x000D_
- нержавійка марки 440С для клинка; _x000D_
- 89 мм в довжину і 3,3 мм по товщині-розміри клинка; _x000D_
- вся довжина ножа від вістря до кінця рукоятки — 21 см; _x000D_
- рукоятка зроблена з композитного матеріалу G10; _x000D_
- три варіанти кольору на вибір; _x000D_
- ніж важить всього 133 г; _x000D_
- інтегрований фіксатор Axis-Lock. _x000D_
Гарантія: Для ножів Ganzo G738 завод-виробник надає гарантію терміном дії один рік.
Артикул виробника: G738-OR
id am-44602
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 133 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | помаранчевий |
| Марка сталі | 440C |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 324 ₴









