
Ніж складаний Ganzo G729-OR помаранчевий
1 519 ₴
- В наявності
- Код: 161225
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G729:
_x000D_ _x000D__x000D_ Компанія Ganzo презентувала ще одну модель складного ножа. Ganzo G729 універсальний у використанні, оскільки отримав хороші практичні якості, а також стильний дизайн. Тому він підійде як для міських, так і для туристичних цілей._x000D_
_x000D_ _x000D__x000D_ Як матеріал для клинка була обрана якісна марка нержавіючої сталі під назвою 440С.вона володіє достатньою твердістю (близько 58 HRC), щоб довгий час тримати заточку. Тому ніж підходить для використання в туристичних походах, де під рукою немає професійної Точила. У той же час, цей метал добре протистоїть впливу корозії і не іржавіє навіть при мінімальному догляді за клинком. Ріжуча кромка цього ножа гладко заточена і легко ріже майже будь-які матеріали. Довжина клинка дорівнює 8,7 см, що також достатньо для виконання самих різних завдань. Товщина леза по обуху становить 0,33 см._x000D_
_x000D_ _x000D__x000D_ Фіксується клинок за допомогою ножового замка Axis Lock. Це дуже міцний штифтовий фіксатор, який витримує величезні навантаження. Але щоб надовго зберегти працездатність цього замку, за ним потрібен хороший догляд, оскільки забилася бруд може перешкодити руху штифта._x000D_
_x000D_ _x000D__x000D_ Фахівці компанії Ganzo представили ніж Ganzo G729 в чотирьох варіантах: з рукояткою класичного чорного, яскраво оранжевого, томного зеленого і камуфляжного кольору. Такому різноманіттю сприяв матеріал, обраний для ручки ножа-сучасний різновид пластика під назвою G10. Це композит на основі скловолокна і епоксидних смол, який легко забарвлюється в будь-який колір, дозволяє виготовити міцні і довговічні деталі ергономічної форми. Так що Ніж Ganzo G729 вдало об'єднав практичні властивості і відмінний зовнішній вигляд._x000D_
_x000D_ _x000D__x000D_ _x000D_ Особливість:_x000D_
_x000D_ _x000D_- _x000D_
_x000D_
- кишеньковий складаний ніж; _x000D_ _x000D_
- Повна довжина ножа дорівнює 205 мм; _x000D_ _x000D_
- довжина леза досягає 87 мм; _x000D_ _x000D_
- по обуху ширина клинка становить 3,3 мм; _x000D_ _x000D_
- лезо виготовлено зі сталі 440С; _x000D_ _x000D_
- твердість сплаву близько 58 HRC; _x000D_ _x000D_
- рукоятка зроблена з пластику G10; _x000D_ _x000D_
- ніж важить 126 г; _x000D_ _x000D_
- вбудований замок конструкції Axis Lock. _x000D_ _x000D_
- одна шайба мідна, а інша з фторопласту. _x000D_ _x000D_
_x000D_ _x000D_ Гарантія: Компанія Ganzo надає гарантію 1 рік з дати покупки на всі ножі Ganzo G729._x000D_
Артикул виробника: G729-OR
id am-44676
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 126 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений, камуфляж |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стані | 118 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 519 ₴











