
Ніж складаний Firebird F7551-GR
1 428 ₴
- В наявності
- Код: 161229
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Firebird F7551:
_x000D__x000D_ Якщо ви вибираєте модель ножа, який би відмінно справлявся зі звичайними туристичними завданнями і відрізнявся від всім звичних варіантів, зверніть увагу на Firebird F7551. Це дійсно оригінальний ніж з хорошими робочими якостями. Його лезо виконане з сталі 440С. Цей сплав не іржавіє, а тому ніж після використання досить тільки витирати на сухий. Заточувати його теж потрібно буде не надто ретельно, адже використовуваний метал за рахунок високого рівня твердості довго тримає заточку. _x000D_
_x000D__x000D_ Розмір по довжині леза становить 85 мм. Воно по всій довжині гладко заточене. Товщина клинка досить солідна і становить 3,3 мм. Таким ножем можна різати навіть тверді матеріали, не побоюючись, що воно може выщербиться. Форма клинка в моделі Firebird F7551 називається Sheepfoot. Вона зустрічається не часто, а тому обов'язково буде помічена всіма поціновувачами оригінальних ножів. Обух такого клинка дуже сильно вигнутий і різко опускається до ріжучої кромки. Хоча на кінці леза є гострий кінчик, ним набагато зручніше різати, ніж колоти. _x000D_
_x000D__x000D_ Ближче до кінця леза, на ньому є наскрізний отвір. Вона не тільки прикрашає там Клинок, але і зменшує його вага, а також дозволяє підчепити нігтем, щоб відкрити складений Firebird F7551. _x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка ножа цієї моделі продумана нітрохи не гірше, ніж клинок. Вона зроблена з G10. Це сучасний композитний матеріал з високим рівнем міцності і малою вагою. Він легко обробляється і приймає потрібну форму. Також склопластик не вицвітає на сонці і абсолютно не вбирає воду. Ручка ножа моделі Firebird F7551 може бути пофарбована в чорний, помаранчевий або зелений колір. Її поверхня спеціально зроблена не рівною, щоб навіть в мокрих руках ніж не ковзає. На краю ручки є отвір, у який можна протягнути темляк. Також до ручки трьома невеликими болтами прикручена сталева кліпса для фіксації Firebird F7551 в кишені. _x000D_
_x000D__x000D_ Модель цього складного ножа укомплектована замком Axis lock. Цей механізм дійсно надійно, повністю жорстко фіксує лезо в його крайньому положенні. Завдяки йому, ніж не може довільно скластися і використовувати його під навантаженням стає набагато безпечніше. _x000D_
_x000D__x000D_ Вага моделі Firebird F7551 становить 118 грам, а його довжина в робочому положенні – 200 мм. _x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- туристичний складаний ніж; _x000D_
- лезо має довжину 85 мм; _x000D_
- товщина обуха – 3,3 мм; _x000D_
- ніж зроблений із сталі нержавіючої сталі 440С; _x000D_
- різновид шліфування металу – Sting wash; _x000D_
- лезо ножа зроблено добре заточеним; _x000D_
- форма клинка – Sheepfoot; _x000D_
- рукоятка виконана з сучасного матеріалу G10; _x000D_
- повний розмір ножа в робочому стані – 200 мм; _x000D_
- дана модель важить 118 грам. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Використання офіційної гарантії на ножі Firebird F7551 можливо протягом року після їх купівлі. _x000D_
Артикул виробника: F7551-GR
id am-44736
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 118 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стані | 115 мм |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | sheepfoot |
- Ціна: 1 428 ₴





