
Ніж складаний Ganzo G707
1 363 ₴
- В наявності
- Код: 161233
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис Ganzo G707:
_x000D__x000D_ Складаний ніж з напівавтоматичним відкриванням леза G707 від компанії Ganzo. Досить непомітний дизайн ножа G707 надає йому елегантність і витонченість. Лезо з полуторним прямим заточуванням виконано з нержавіючої сталі 440С, яка відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками і має твердість 58-60 одиниць за шкалою Роквелла._x000D_
_x000D__x000D_ Для того щоб відкрити лезо слід натиснути кнопку, яка незначно виступає на рукояті; це є гарантією того, що ніж не відкриється самостійно від випадкового натискання в кишені. Щоб скласти ніж G707, слід натиснути кнопку і другою рукою заховати лезо в рукоять (вона, до речі, виконана з алюмінію і має дерев'яні вставки). Прекрасна модель для використання в міських умовах._x000D_
Артикул виробника: G707
id am-44747
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 115 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, ексклюзивний, викидний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стані | 118 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Plunge lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.8 мм |
| Форма клинка | spear-point |
- Ціна: 1 363 ₴




