
Багатофункціональний ніж Ruike Trekker LD21-B, (8.5 см) 12C27 / G10 чорний, 12 інстр.
2 507 ₴
- В наявності
- Код: 161262
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike Trekker LD21:
_x000D__x000D_ Ruike LD-21 відноситься до числа кишенькових багатофункціональних ножів, які іноді називають швейцарськими. Крім, власне, ножа, ця модель має ще безліччю додаткових інструментів, а тому може використовуватися в самих різних ситуаціях. Цей ніж не даремно так популярний серед туристів і всіх, кому подобається проводити своє дозвілля на природі. _x000D_
_x000D__x000D_ Всі інструменти Ruike LD-21 виготовляються з шведської сталі 12C27, що виплавляється в Швеції. Вони гладко відполіровані, а тому ніж просто відмінно виглядає. Головний інструмент моделі Ruike LD-21 — це добре заточений ніж, довжина якого складає 85 мм. Клинок досить міцний, оскільки його товщина — 3 мм Твердість металу ножа становить 58-59 HRC. _x000D_
_x000D__x000D_ Додаткові інструменти поміщаються з різних сторін рукоятки і дістаються з неї по мірі необхідності. Це штопор, дві прямі викрутки різного розміру, пристосування для зачищення проводів, склобій, лезо з хвилястою заточуванням для розрізання волокнистих матеріалів. Крім того, в торці ручки ножа є невелика сталеве кільце, щоб цей ніж можна було носити на зразок брелока. Втім, стандартна притискна кліпса теж є. _x000D_
_x000D__x000D_ Модель Ruike LD-21 не тільки дуже функціональна, але і цілком безпечна. Положення леза ножа в ній блокується у відкритому вигляді за допомогою лінійного замку — Liner Lock. _x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка ножа виготовлена не менш якісно, ніж і інші деталі. Для неї виготовлені дві пластини з композитного скловолокна, які трьома болтами прикручені до сталевий базі. Така рукоятка зручно лежить в руці, привабливо виглядає і є дуже довговічною навіть у тому випадку, якщо ніж буде використовуватися виключно в польових умовах. _x000D_
_x000D__x000D_ _x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- ніж складного типу; _x000D_
- дана модель виконує 12 функцій; _x000D_
- для ножа і інших інструментів використовується сталь 12C27; _x000D_
- заточка леза Ruike LD-21 — гладка; _x000D_
- виконана дзеркальна фінішна поліровка; _x000D_
- довжина леза ножа — 85 мм; _x000D_
- клинок утримується замком Liner Lock; _x000D_
- накладки на ручку ножа зроблені з G10; _x000D_
- ніж важить 138 грам. _x000D_
_x000D_ Гарантія: П'ятирічна гарантія оформляється для кожного покупця ножів Ruike LD-21. _x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Інструменти:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- Довге лезо з одноруким відкриттям _x000D_
- Інструмент для закручування дроту _x000D_
- Відкривачка для пляшок _x000D_
- Велика викрутка 6,5 мм _x000D_
- Інструмент для оголення дроти _x000D_
- Стропоріз _x000D_
- Мала викрутка 3 мм _x000D_
- Кишенькова кліпса _x000D_
- Штопор _x000D_
- Склобій _x000D_
- Кільце для ключів/ темляка _x000D_
- Пінцет _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведений _x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
Артикул виробника: LD21-B
id am-44921
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 138 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 199 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Розмір в складеному стані | 114 мм |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 2 507 ₴











