
Багатофункціональний ніж Ruike Trekker LD11-B, (8.5 см) 12C27 / G10 чорний, 3 інстр.
1 818 ₴
- В наявності
- Код: 161265
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike LD11:
_x000D__x000D_ Модель Ruike LD11 настільки універсальна за характеристиками, що стане в нагоді своєму власникові практично в будь-якій ситуації. Цей ніж зручно використовувати в заміських поїздках, але не менш цінні його якості і в повсякденному житті. В першу чергу, він дуже компактний, а тому носити цей ніж зручно навіть просто в кишені. До того ж, вага даної моделі становить лише 95 грам._x000D_
_x000D__x000D_ Крім того, RuikeLD11 виконаний з матеріалів, якість яких не підлягає сумніву, а тому він зможе служити довго навіть у тому випадку, якщо буде отримувати мінімальний догляд. Його клинок не іржавіє, адже він виконаний із сталі 12C27. Цей сплав проводиться в Швеції і заслужено вважається одним з найбільш збалансованих за властивостями серед тих, що використовуються в ножовому справі. Зокрема, лезо загартовується до твердості 59 HRC. Що стосується заточування, але у ножа RuikeLD11 вона гладка, а це — універсальний варіант. Довжини леза 85 мм цілком достатньо для зручного використання ножа. При цьому його товщина складає 3 мм._x000D_
_x000D__x000D_ Крім самого ножа, модель RuikeLD11 має і додаткові інструменти, які можуть знадобитися в тій чи іншій ситуації. Це склобій, який вбудований в торцеву частину рукоятки, і пінцет, повністю який дістають з корпусу ножа, щоб використовуватися самостійно._x000D_
_x000D__x000D_
Ручка в моделі RuikeLD11 зроблена з чорного G10 — склотекстоліти з невеликою вагою, але завидною показником міцності. Також до накладці з G10 прикручена кліпса, щоб ніж можна було носити не тільки в кишені, але і на поясі.
_x000D_
_x000D_
_x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- багатофункціональний ніж складного типу; _x000D_
- для клинка використана сталь 12C27; _x000D_
- заточка виконана класичним методом — гладка; _x000D_
- довжина леза в даній моделі — 85 мм; _x000D_
- клинок ножа має товщину 3 мм; _x000D_
- блокування леза здійснюється за допомогою замка Liner lock; _x000D_
- в ніж вбудований склобій; _x000D_
- у розпорядженні власника ножа є пінцет; _x000D_
- рукоятка ножа виготовлена з легкого композиту G10; _x000D_
- вага даної моделі становить 95 грам. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Гарантійні зобов'язання щодо ножів RuikeLD11 виробники несуть гарантію протягом 5 років._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Інструменти:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- Довге лезо з одноруким відкриттям _x000D_
- Кишенькова кліпса _x000D_
- Компактний пінцет _x000D_
- Склобій _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведений_x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
Артикул виробника: LD11-B
id am-44924
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 95 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина в складеному стані | 114 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 199 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 818 ₴





