
Ніж складаний Ganzo G746-1-BK
1 519 ₴
- В наявності
- Код: 161298
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G746-1:
_x000D__x000D_ Для полювання, риболовлі, будь-яких інших поїздок на природу або ж активного відпочинку в межах міста, вам може знадобитися гарний ніж. Цю роль чудово виконає Ganzo G746-1. Він являє собою компактну кишенькову модель з клинком з твердої нержавіючої сталі (використовується марка 440С). Заточений ніж — гладко, за методом plain. Цей тип заточування дозволяє вільно працювати з переважною більшістю матеріалів. А шліфування методом сатинування робить лезо гладким і додатково захищає від корозії._x000D_
_x000D__x000D_ Для рукоятки виготовлені дві накладки з G10. Це сучасний різновид пластику, отримана в результаті з'єднання скловолокна і епоксидних смол. Матеріал дуже міцний і стійкий до більшості негативних факторів. До того ж, склопластик не складно пофарбувати. Тому покупці можуть вибирати між ножами з чорною, зеленої та помаранчевої ручкою. В кожному разі, до рукоятки обов'язково прикручена кліпса, щоб фіксувати ніж у кишені або на ремені._x000D_
_x000D__x000D_ У складеному стані розмір ножа дорівнює 11,5 див. У відкритому, габарити збільшуються до 20 см. ніж Важить 111 грамів._x000D_
_x000D__x000D_ Важливо, що дана модель оснащена хорошим штифтовим замком. Він регулює положення леза і підвищує рівень безпеки використання ножа._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- кишенькова модель ножа; _x000D_
- нержавіючий метал марки 440С; _x000D_
- варіант заточування леза — plain; _x000D_
- довжина клинка — 8,5 см; _x000D_
- метал оброблений сатинуванням; _x000D_
- накладки для ручки ножа — з G10; _x000D_
- сталева страхувальна кліпса; _x000D_
- темляк і свисток включені в комплект; _x000D_
- використовується замок Axis Lock; _x000D_
- вага ножа становить 111 грам. _x000D_
_x000D_ Гарантія: З дня покупки, дванадцять місяців ніж Ganzo G746-1 може використовуватися по гарантії._x000D_
Артикул виробника: G746-1-BK
id am-45059
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 111 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стані | 115 мм |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 519 ₴











