
Ніж складаний туристичний Ruike P108-SF, (8.8 см) 14C28N / 3cr14n сірий
3 742 ₴
- В наявності
- Код: 161306
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike P108-SF:
_x000D__x000D_ Цей ніж невеликий і дійсно практичний. У закритому положенні його довжина становить 12 сантиметрів, а тому його зручно брати з собою в походи, на полювання або рибалку. Але при цьому він стане надійним супутником в місті, так як не позиці багато місця в кишені. Закривається лезо за допомогою механізму Frame Lock, який посилення додатковим авторським замком Beta Plus, а тому випадкове відкриття повністю виключено._x000D_
_x000D__x000D_ Нержавіюча сталь 3Cr14N була використана для виробництва рукоятки даної моделі. У стані висока міцність і підвищена стійкість до виникнення корозійних процесів. Ручка не буде тьмяніти з годиною, а спеціальна обробка зробила цей метал максимально приємним на дотик. Крім того, у рукояті ергономічна і продумана форма, а тому її дуже зручно тримати в руці. Також на рукояті є спеціальна кліпса, що дозволяє прикріпити ножа до кишені, ремінь або іншої амуніції._x000D_
_x000D__x000D_ Для клинка використана нержавіюча хромиста сталь Sandvik 14C28N. Її склад підбирався таким чином, щоб забезпечити найкращі характеристики для лез ножів. У сталі висока стійкість до корозії, хороша міцність і відмінна стабільність ріжучої кромки. Заточується ніж легко, при цьому довгий годину не тупитися. А завдяки особливому загартуванню, твердість сталі склала 58-60 HRC._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- клинок ножа виготовляється з нержавіючої сталі Sandvik 14C28N; _x000D_
- ручка зроблена з хромистої нержавійки 3Cr14N; _x000D_
- повна довжина – 210 мм; _x000D_
- лезо довжиною 88 мм.; _x000D_
- товщина клинка становить 3,1 мм; _x000D_
- маса ножа – 130 р.; _x000D_
- закривається за допомогою механізму Frame Lock з додатковим замком Beta Plus. _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був зроблений_x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Гарантія: Покупці ножів Ruike P108 отримують гарантію на термін 5 років._x000D_
Артикул виробника: P108-SF
id am-45083
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | clip-point |
- Ціна: 3 742 ₴











