
Ніж складаний туристичний Ruike P801-SF, (8.6 см) 14C28N / 3cr14n сірий
2 507 ₴
- В наявності
- Код: 161307
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike P801SF:
_x000D__x000D_ Ruike P801 – практичний EDC-ніж, який стане надійним помічником навіть в похідних умовах. У закритому вигляді його довжина складає всього 11,4 сантиметра, а вага – 120 грамів. Він виглядає як професійний інструмент, не дивлячись на те, що дизайн досить лаконічний. Механізм, що відповідає за закриття і відкриття ножа – Frame Lock._x000D_
_x000D__x000D_ Ручка виготовляється з нержавіючої сталі 3Cr14N з термічною обробкою. Цей метал не тьмяніє навіть після тривалого використання ножа. Високий вміст хрому робить цей матеріал практично не сприйнятливим до корозії різних видів. Ручка зроблена в такій формі, що її зручно тримати людям з різними розмірами кисті. Збоку є спеціальна кліпса, яка дозволяє прикріпити ніж на ремінь, кишеню або іншу амуніцію._x000D_
_x000D__x000D_ Для клинка була використана загартована нержавіюча сталь Sandvik 14C28N шведського виробництва. Показник твердості – 58-60 HRC, а тому ніж довго не тупиться і може бути заточений до надзвичайної гостроти. Крім того, ріжуча кромка залишається стабільною протягом усього часу використання ножа, вона не пошкоджується навіть при роботі з твердими матеріалами. Також лезо майже не піддається впливу корозії._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- лезо із сталі 14C28N Sandvik; _x000D_
- рукоятка виконана з металу марки 3Cr14N; _x000D_
- довжина у відкритому положенні – 200 мм, а в закритому – 114 мм; _x000D_
- лезо довжиною 86 мм; _x000D_
- клинок завтовшки 3,1 мм; _x000D_
- ніж важить 120 р.; _x000D_
- механізм закривання – Frame Lock. _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був зроблений._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Гарантія: В комплекті з ножем Ruike P801 надається гарантійний талон на 5 років._x000D_
Артикул виробника: P801-SF
id am-45084
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Розмір в складеному стані | 114 мм |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 2 507 ₴










