
Ніж складаний Firebird FH41-GY
2 104 ₴
- В наявності
- Код: 161350
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Firebird FH41:
_x000D__x000D_ Ніж FH41 відразу сподобався всім, як тільки з'явився на ринку. Він універсальний і міцний, виробник продумав кожну дрібницю. Форма клинка класична – drop-point, з приспущеним до вістря обухом. Виготовляється він із високоякісної сталі D2 з твердістю 60 HRC. Тип відкривання ножа - Flipper, який показує високу надійність._x000D_
_x000D__x000D_ FH41 від Firebird стильно виглядає, але при цьому практично ідеально збалансований. У робочому положенні його довжина становить 20,2 сантиметрів, лезо – 8,8 см._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоять зручно тримати, вона не прослизає в самих різних умовах роботи. Показники зносостійкості і довговічності також максимально високі._x000D_
_x000D__x000D_ Поєднання відмінної міцності, зручності під час роботи, низької ціни і приємного зовнішнього вигляду зробили новинку ніж FH41 - Firebird одним з найбільш продаваних виробів компанії Ganzo._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- тип замку – Liner Lock; _x000D_
- заточка леза пряма; _x000D_
- рукоять доступні 4 види; _x000D_
- товщина леза – 3,5 міліметра; _x000D_
- клинок виготовлений з сталі D2; _x000D_
- довжина в робочому положенні – 202 мм; _x000D_
- вага ножа становить 101 грам. _x000D_
Артикул виробника: FH41-GY
id am-45409
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 101 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | D2 |
| Розмір в складеному стані | 115 мм |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 2 104 ₴











