
Ніж складаний туристичний Ruike M121-TZ, (9.2 см) S35VN / TC4 (титан) сірий
9 059 ₴
- В наявності
- Код: 161357
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Ніж складаний Ruike M121-TZ:
_x000D__x000D_ Новинка являє собою складний туристичний примірник, який запросто поміститься в кишені, сумці або рюкзаку. Тип заточення – прямий. Форма леза – normal blade. Це універсальний, класичний профіль, який в побуті носить назву «фінка». На сьогоднішній момент ця форма – одна з найбільш популярних різновидів клинка. Довжина клинка 9,2 сантиметри, виконаний з нержавіючої сталі марки S35VN. Цей металевий сплав являє собою поліпшений варіант CPM S30V. Ножі з цієї сталі характеризуються більш високими показниками в'язкості при ударних навантаженнях, а також легше піддаються поліровці під час виготовлення._x000D_
_x000D__x000D_ Сталь пройшла при виробництві кріогенну обробку. Високі спуски леза частково продубльовані на обуху і зведені в ребрі до задернутому кінчика. Клинок ножа обертається на осі з підшипниками і шайбою. Фіксація клинка провадиться за допомогою замка Frame lock, який вирізаний збоку складовою титанової рукоятки. Є запобіжна система Beta Plus. Рукоятка ножа має ергономічну форму, завдяки якій його зручно тримати в долоні. Переноска вироби здійснюється за допомогою контрастної знімною кліпси пластинчастої конструкції, яка має клинок кінчиком вгору._x000D_
_x000D__x000D_ Важить примірник 110 грам, загальна довжина – 21,5 сантиметри. Товщина клинка – три з половиною міліметри. В якості матеріалу рукоятки був використаний TC4 (titanium). Твердість металу досягає 58-60 одиниць Роквелла, що досить хороший показник для такого типу інструментів. Ніж представлений у двох кольорах, сірому і сріблястому._x000D_
_x000D__x000D_ Використовувати новинку можна в турпоходах, в подорожах, поїздках, будинки при вирішенні побутових завдань. Вона легка і компактна, з чого випливає, що носити її можна при собі, і вона цілком годиться для щоденного застосування. Якісний, міцний ніж, який буде служити довго і ефективно. Стійкий до пошкоджень, корозії, довговічний. Зручний в експлуатації. Гарантія на виріб – 5 років з моменту придбання._x000D_
Артикул виробника: M121-TZ
id am-45443
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Колір рукоятки | сірий, сріблястий |
| Марка сталі | S35VN |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | normal blade |
- Ціна: 9 059 ₴








