
Ніж складаний туристичний Ruike P127-B, (9.1 см) 14C28N / G10 + steel 420 чорний
3 651 ₴
- В наявності
- Код: 161363
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
Опис ножа Ruike P127-B:
Компанія Ruike відносно не довго присутній на світовому ринку ножовий продукції. Тім не менш, вироби, що випускаються під цією торгівельну маркою, встигли здобути чималу кількість шанувальників. І на ті є свої причини. Ножі Ruike характеризуються, як оригінальні, високоякісні, функціональні моделі, кожна з яких була доведена до бездоганного стану. При створенні своїх продуктів виробники застосовують самі надійні, сучасні матеріали, якість яких не викликає сумнівів. З такими компонентами готові вироби виходять стійкими до пошкоджень і зносу, гострими, міцними, з чудовими експлуатаційними властивостями. І одним з таких ножів стала новинка P127-B._x000D_
Серія Р об'єднання єднує складні пристосування. Ніж P127-B являє собою фліппер, з гострим клинком форми «танто», а також прямою рукояткою. Ручка ножа прикрашена геометричним малюнком, і має чорний колір. Вага виробу становить 112 грам. Загальна довжина ножа – 21,5 см, довжина леза становить трохи більше 9 сантиметрів. Товщина клинка – 3,1 міліметра._x000D_
В основі леза – нержавіюча сталь 14C28N, загартована до показника 58-60 одиниць Роквелла. Особливість цього матеріалу полягає в збалансованому хімічному складі, який забезпечує стали її високі експлуатаційні властивості. Хромована сталь 14C28N використовується у виробництві професійної ножовий продукції, оскільки надає виробам міцності, гостроту і стійкість до іржі. Ручка ножа виготовлена із застосуванням склотекстоліти G10. Це високоміцний, стійкий до механічних впливів і високій температури, матеріал. Також він добре піддається фарбуванню. При наявності G10 ніж знаходить такі якості, як захищеність від потертостей і подряпин, а також здатність витримувати механічні навантаження. При створенні рукояті ножа також застосовували сталь марки 420. Вона досить поширена, стійка до корозії, хоча при цьому відносно м'яка._x000D_
Ніж обладнань замком типу Liner lock, який робить застосування моделі більш безпечним. Кульковий підшипник новинки виготовлений зі спеціальної хромованої сталі з високим вмістом карбону. Володіє прекрасною твердістю, стійкістю до стирання і довговічність._x000D_
Ніж P127-B стані в нагоді в туристичних цілях, і також як зручний EDC-адміністратор. Володіє хорошими ріжучими якостями, довго тримає заточку, міцний, довговічний. Чудовий помічник при вирішенні різних побутових завдань._x000D_
Особливості:- _x000D_
- складаний ніж; _x000D_
- клинок форми «танто»; _x000D_
- вага виробу становить 112 грам; _x000D_
- повна довжина ножа 21,5 сантиметра; _x000D_
- клинок виготовлений із сталі 14C28N; _x000D_
- твердість ножа 58-60 одиниць Роквелла; _x000D_
- довжина клинка 9,1 сантиметра; _x000D_
- модель оснащена замком Liner lock. _x000D_
Артикул виробника: P127-B
id am-45607
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 112 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | танто |
- Ціна: 3 651 ₴




