
Ніж складаний кишеньковий Ruike P661-B, (7.4 см) 14C28N / G10 чорний
2 117 ₴
- В наявності
- Код: 161368
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
Опис ножа Ruike P661-B:
Торгова марка Ruike відома з 1998 року. За цей час компанія здобула чималий досвід у розробці високоякісних, надійних ножів EDC-носіння. Відмінна якість продукції дозволив виробникові міцно закріпитися на ринку відповідних виробів. Також торгова марка отримала чимало шанувальників. Все завдяки тому, що моделі бренду по-справжньому практичні, міцні, надійні. У їх числі – складаний ніж Ruike P661-B._x000D_
Дана компактна модель підійде для щоденного носіння. Її клинок має форму normal blade, а рукоять ножа злегка зігнута. Форма леза normal blade вважається універсальною, це класичний тип клинка. Вироби з такими лезами ще називають «финками». Вони успішно здійснюють різні операції, які покладають на ці інструменти._x000D_
Виїмки на ручці забезпечують більш зручний захоплення ножа. Ручка чорного кольору виготовлена з використанням склотекстоліти G10. Це композитний матеріал, особливістю якого є висока стійкість до пошкоджень, вологостійкість, здатність витримувати механічні навантаження. Крім того, G10 ще й добре і без проблем фарбується. Використовуючи G10 у складі ручки для ножа, виробники забезпечили виробу хорошу ергономіку. Ножик з такою рукояттю не вислизне з долоні при роботі. Також у складі рукояті – сталь марки 420._x000D_
В основі клинка – сталь марки 14C28N. Це металевий нержавіючий сплав, який в процесі виготовлення пройшов криогенну обробку. Сталь має оптимально підібраний хімічний склад, що забезпечує готуємо виробам найкращі користувальницькі якості. Ножі з хромованою сталлю 14C28N мають гостру ріжучу кромку, і надовго утримують заточку. Твердість моделі досягає 58-60 одиниць Роквелла. Надійне і міцне виріб буде довго служити власнику, ефективно виконуючи завдання._x000D_
Довжина примірника становить 17 сантиметрів, довжина клинка налічує 7,4 сантиметри. Вага моделі всього 66 грам, вона дуже зручна для щоденного носіння. Компактне і легке пристосування стане в нагоді туристам, спортсменам, любителям активного відпочинку. Товщина клинка дорівнює 3,1 міліметрів. Для безпечного використання ножа передбачений замок Liner lock. Виріб забезпечений металевою кліпсою, яка забезпечує зручну і надійну фіксацію інструменту. Прикріпити модель ви зможете до кишені одягу або сумку._x000D_
Особливості:- _x000D_
- складна модель; _x000D_
- довжина ножа 17 сантиметрів; _x000D_
- вага пристосування 66 грам; _x000D_
- модель забезпечена замком типу Liner lock; _x000D_
- довжина леза 7,4 сантиметра; _x000D_
- клинок виготовлений з сталі 14C28N; _x000D_
- ручка зроблена з G10; _x000D_
- твердість металу 58-60 одиниць Роквелла. _x000D_
_x000D_ _x000D_
Артикул виробника: P661-B
id am-45612
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 66 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 74 мм |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | normal blade |
- Ціна: 2 117 ₴







