
Багатофункціональний ніж Ruike Criterion S11, (5.3 см) 12C27 / G10 коричневий
1 194 ₴
- В наявності
- Код: 161374
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike Criterion Collection S11:
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Невеликий «складник» Ruike S11 стане відмінним доповненням до вашого EDC-набору (предметів повсякденного носіння). Він оснащений міцним клинком, зручною рукояткою і має гранично просту і надійну конструкцію._x000D_
_x000D__x000D_ Для виготовлення його леза застосовується загартована нержавіюча сталь Шведського виробництва, марки Sandvik 12C27. Цей матеріал володіє відмінною міцністю, ударною в'язкістю і практично повною несприйнятливістю до корозії._x000D_
_x000D__x000D_ У відкритому і закритому положенні ніж фіксується з допомогою замка типу Slip-Joint. Цей механізм має досить просту конструкцію і за сумісництвом виконує функцію бекспейсера._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоять ножа Ruike S11 являє собою компонування з пари металевих лайнерів і двох накладок з G10. Вони мають текстуровану поверхню, за рахунок чого забезпечується хороше зчеплення з долонею, навіть при роботі в рукавичках. В торцевій частині ножа є невеликий отвір для кріплення страхувального темляка або металевого кільця (при носінні в якості брелока)._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- модель S11 має складну конструкцію; _x000D_
- у відкритому вигляді довжина ножа становить 122 мм, а в складеному — 71 мм; _x000D_
- довжина леза становить 53 мм; _x000D_
- товщина клинка біля обуха — 2 мм; _x000D_
- клинок має форму Drop-point і пряму заточування ріжучої кромки; _x000D_
- поверхня клинка була оброблена методом сатинування; _x000D_
- матеріалом клинка є нержавіюча сталь марки Sandvik 12C27; _x000D_
- тип фіксуючого механізму — Slip-Joint; _x000D_
- накладки на рукоять виконані з G10; _x000D_
- є три варіації даної моделі, з чорними, коричневими або темно-зеленими накладками на рукоять; _x000D_
- в торцевій частині присутній отвір для кріплення страхувального темляка або спеціального металевого кільця; _x000D_
- вага ножа Ruike S11 становить 30 грам. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Виробник забезпечує повну гарантію для ножа Ruike S11, протягом 5 років з моменту покупки._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Інструменти:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- Довге лезо _x000D_
- Кільце для ключів/темляка _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведений_x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
Артикул виробника: S11-N
id am-45679
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 30 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 53 мм |
| Загальна довжина | 122 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Розмір в складеному стані | 71 мм |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замку | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | без фіксації |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 194 ₴








