
Багатофункціональний ніж Ruike Criterion S22, (5.3 см) 12C27 / G10 зелений, 3 інстр.
1 740 ₴
- В наявності
- Код: 161379
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike Criterion Collection S22:
_x000D__x000D_
_x000D_ Ruike S22 – один з найбільш компактних варіантів багатофункціональних ножів від бренду Ruike. У складеному вигляді його розмір становить лише 71 мм. При цьому ніж важить 43 грами. Однак за його компактністю ховається великий практичний потенціал._x000D_
_x000D__x000D_ Основним матеріалом для виготовлення даної моделі складного ножа є сталь 12С27. Цей сплав відмінно переносить контакт з водою, а зроблений з нього ніж потребує не надто частою заточуванні. Метал пройшов гарт при низьких температурах, і тепер його твердість оцінюється на рівні 59 HRC. Тому ножі Ruike S22 довго залишаються гострими. До речі кажучи, лезо ножа має гладку крайку реза, а тому самостійно заточити його буде не складно за допомогою самого звичайного точильного каменю потрібної зернистості. Довжина леза дорівнює 53 мм, а його товщина – всього 2 мм. Таким ножем цілком можна приготувати бутерброди або інші туристичні страви, виконати різноманітні підсобні роботи._x000D_
_x000D__x000D_ Положення ножа регулюється за допомогою встановленого в цій моделі замку Slip-joint. Він не розрахований на жорстку фіксацію, але ефективно запобігає випадкове додавання клинка при роботі з ним._x000D_
_x000D__x000D_ Крім ножа модель Ruike S22 володіє ще одним робочим інструментом – складними ножицями. Вони розміщені всередині рукоятки абсолютно по тому ж принципу, що і перший інструмент. Наявність цієї додаткової функціональності допомагає користувачеві виконати більшу кількість завдань, які можуть бути актуальними в поїздках на природу._x000D_
_x000D__x000D_ Для рукоятки виробники підібрали не менш якісний матеріал, ніж для робочих інструментів. Ним став склопластик G10, має композитну основу. До його переваг відносяться як невелика вага, так і стійкість до різних зовнішніх впливів. Цей матеріал дуже міцний, не вигорає на сонці, абсолютно не вбирає воду. Поверхня ручки ножа спеціально зроблена не рівною, щоб вона не починала ковзати навіть в мокрих руках. Колір ручки за бажанням покупця може бути коричневим, чорним, синім або ж зеленим._x000D_
_x000D__x000D_
Щоб модель Ruike S22 було зручно носити під рукою, вона оснащена притискної кліпсою і металевим кільцем для темляка.
_x000D_
Особливості:_x000D_
- _x000D_
- _x000D_ кишенькова модель ножа; _x000D_
- _x000D_ модельволодіє розширеною функціональністю; _x000D_
- _x000D_ інструменти ножа зроблені із сталі 12С27; _x000D_
- _x000D_ гарт стали виконана при низькій температурі до твердості 59 HRC; _x000D_
- _x000D_ розмір клинка – 53 мм; _x000D_
- _x000D_ лезо має пряму заточку; _x000D_
- _x000D_ у ножі встановлений замок Slip-joint; _x000D_
- _x000D_ ручка зроблена зі склопластику G10; _x000D_
- _x000D_ розмір ножа в складеному положенні – 71 мм; _x000D_
- _x000D_ ніж важить 43 грами. _x000D_
_x000D_ Гарантія: П'ять років гарантії дається виробниками на кожен ніж Ruike S22._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Інструменти:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- Довге лезо _x000D_
- Кільце для ключів/темляка _x000D_
- Ножиці _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведений_x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
Артикул виробника: S22-G
id am-45684
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 43 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 53 мм |
| Загальна довжина | 122 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Розмір в складеному стані | 71 мм |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замку | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | без фіксації |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 740 ₴






