
Багатофункціональний ніж Ruike Criterion L11, (8.5 см) 12C27 / G10 зелений, 3 інстр.
1 597 ₴
- В наявності
- Код: 161385
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike Criterion Collection L11:
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Ruike L11 стане прекрасним доповненням до вашого EDC-набору (предмети повсякденного використання). У складеному вигляді він займає порівняно небагато місця і до того ж важить менше 100 грам (84,5 гр)._x000D_
_x000D__x000D_ Для виготовлення клинка даного ножа застосовується нержавіюча сталь, зроблена у Швеції – Sandvik 12C27. Завдяки відмінно збалансованому складу, дана сталь володіє чудовою міцністю, ударною в'язкістю і стійкістю до утворення корозії, навіть при тривалому контакті з водою._x000D_
_x000D__x000D_ Форма леза – Drop-point і пряма заточування ріжучої крайки в парі з добре проробленими спусками дозволяють з легкістю різати найрізноманітніші матеріали. Приміром, паперову/поліетиленову упаковку, овочі, фрукти і навіть деревину (невеликі гілки)._x000D_
_x000D__x000D_ Фіксація леза ножа Ruike L11 у відкритому положенні здійснюється за допомогою замка типу Slip-Joint. Даний механізм має найпростішу конструкцію і по суті, являє собою масивну металеву пластину, розташовану в «спинці» ножа. В представленій моделі дана деталь також виконує роль бекспейсера._x000D_
_x000D__x000D_ Накладки на рукоять виготовлені з зносостійкого полімерного матеріалу G10, який славиться своєю міцністю і довговічністю. А завдяки фактурної поверхні і ергономічною формою рукояті, модель L11 зручно утримувати практично будь хватом. В асортименті нашого інтернет-магазину представлено 3 варіації даного ножа: з чорними, коричневими і темно-зеленими накладками на рукоять._x000D_
_x000D__x000D_ В торцевій частині розташувалася досить непомітна, але вкрай корисна деталь – склобій._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- тип ножа – складаний; _x000D_
- довжина моделі Ruike L11 у відкритому вигляді становить 197 мм, а в складеному – 114 мм; _x000D_
- клинок має довжину 85 мм, а його товщина біля обуха дорівнює 3 мм; _x000D_
- лезо ножа виконана у формі Drop-point; _x000D_
- тип заточення ріжучої крайки – пряма; _x000D_
- матеріалом клинка є загартована нержавіюча сталь марки 12C27; _x000D_
- твердість леза за шкалою Роквелла становить 58-59 одиниць (HRC); _x000D_
- поверхня клинка обробку, виконану методом сатинування; _x000D_
- у відкритому вигляді клинок ножа фіксується з допомогою замка Slip-joint; _x000D_
- накладки на рукоять виготовлені з G10; _x000D_
- модель L11 може мати накладки на рукоять чорного, коричневого або темно-зеленого кольору; _x000D_
- в торцевій частині ножа розташовується склобій; _x000D_
- ця модель штатно укомплектована знімною кліпсою, виконаної з нержавіючої сталі; _x000D_
- вага складного ножа Ruike L11 становить 84,5 грама. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_ Інструменти:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- Довге лезо _x000D_
- Кишенькова кліпса _x000D_
- Компактний пінцет _x000D_
- Склобій _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведений_x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Гарантія: Починаючи з першого дня покупки, на складаний ніж Ruike L11 діє офіційна п'ятирічна гарантія._x000D_
Артикул виробника: L11-G
id am-45690
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Розмір в складеному стані | 114 мм |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замку | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | без фіксації |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 597 ₴









