
Багатофункціональний ніж Ruike Criterion L42, (8.5 см) 12C27 / G10 коричневий, 19 інстр.
3 586 ₴
- В наявності
- Код: 161401
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike Criterion Collection L42:
_x000D__x000D_ Вибираючи для себе складаний ніж з додатковими функціями, обов'язково зверніть увагу на модель Ruike L42. Це компактний інструмент, який орієнтований на вирішення великого комплексу завдань. Завдяки добре підібраним якісним матеріалам, він прослужить дуже довго, справно виконуючи свої функції._x000D_
_x000D__x000D_ Найголовнішим з усіх інструментів є ніж. Він отримав довжину 85 мм, в той час як товщина клинка становить 3 мм. Ніж гладко заточений по всій довжині кромки різу, а поверхня клинка гладко відполірована. На лезі є насічка, яка поддевается нігтем, щоб ніж було легко відкрити._x000D_
_x000D__x000D_ Матеріалом для ножа і всіх інших інструментів цієї кишенькової моделі є сталь-нержавейка 12С27. Вона поставляється з Швеції і добре відома своєю збалансованістю. Даний метал відмінно протистоїть корозії, що дуже важливо для туристичного ножа. Крім того, він має твердість 58-59 HRC, яку придбав в процесі криозакалки, а тому легко заточується, але довго не тупиться._x000D_
_x000D__x000D_ Положення леза допомагає регулювати вбудований в ніж замок Slip-joint. Не даючи жорсткої фіксації, він все ж перешкоджає випадкового складання ножа, що робить роботу з ним істотно більш безпечною._x000D_
_x000D__x000D_ Не менш важливу функцію ніж ніж, грають і інші інструменти, вбудовані в Ruike L42. У нижній частині рукоятки розміщені пила по дереву, зменшені в розмірі ножиці, шило, дві прямі викрутки (мала і середня), стропоріз, відкривачку для пляшок, інструмент, зачищающий дроти від ізоляції. Із зворотного боку рукоятки можна дістати штопор. Ще два інструменту поміщені зі сторони торця – це склобій і невеликий кільце для підвішування до ножа темляка._x000D_
_x000D__x000D_ Ручка в моделі Ruike L42 також як і інструменти зроблена з якісного і довговічного матеріалу. Але в даному випадку виробники вибрали не метал, а склопластик з композитною структурою. Він значно легше, ніж сталь, також захищений від корозії, не вигорає на сонці. Ножі Ruike L42 пропонуються з ручками трьох різних кольорів: зеленого, коричневого і чорного. Кожна рукоятка прикрашається текстурної накаткою, яка грає і функціональну роль, запобігаючи проковзуванню ножа в руці._x000D_
_x000D__x000D_
Вага кишенькового ножа Ruike L42 дорівнює 194,5 грама.
_x000D_
Особливості:_x000D_
- _x000D_
- _x000D_ кишеньковий складаний ніж; _x000D_
- _x000D_ інструмент має цілий набір додаткових функцій; _x000D_
- _x000D_ розмір леза ножа становить 85 мм; _x000D_
- _x000D_ максимальна товщина клинка – 3 мм; _x000D_
- _x000D_ ріжуча кромка зроблена добре заточеною; _x000D_
- _x000D_ ніж утримується відкритим за допомогою замка slip-joint; _x000D_
- _x000D_ рукоятка Ruike L42зроблена з композиту G10; _x000D_
- _x000D_ на ручці ножа є притискна кліпса; _x000D_
- _x000D_ довжина складеного ножа – 114 мм; _x000D_
- _x000D_ дана модель важить 194,5 грам; _x000D_
- _x000D_ інструменти виконані з сталі 12С27. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Доладні ножі Ruike L42 отримують офіційну гарантію на 5 років від виробників._x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ Інструменти:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- Довге лезо _x000D_
- Ножиці _x000D_
- Інструмент для закручування дроту _x000D_
- Відкривачка для пляшок _x000D_
- Велика викрутка 6,5 мм _x000D_
- Інструмент для оголення дроти _x000D_
- Пила по дереву _x000D_
- Інструмент для роботи з проводом _x000D_
- Ключ для велосипедних спиць _x000D_
- Отвір для нитки _x000D_
- Скальпель _x000D_
- Шило _x000D_
- Стропоріз _x000D_
- Мала викрутка 3 мм _x000D_
- Кишенькова кліпса _x000D_
- Штопор _x000D_
- Склобій _x000D_
- Кільце для ключів/ темляка _x000D_
- Пінцет _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведений_x000D_
_x000D__x000D_
_x000D_
_x000D_ _x000D_
_x000D__x000D_ _x000D_
_x000D__x000D_ _x000D_
Артикул виробника: L42-N
id am-45706
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 194.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "коричневий, бежевий", зелений |
| Марка сталі | Sandvik 12C27 |
| Розмір в складеному стані | 114 мм |
| Твердість клинка | 58-59 HR |
| Тип замку | Slip joint |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | без фіксації |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 3 586 ₴





