
Ніж складаний Ganzo G727M зелений
1 363 ₴
- В наявності
- Код: 161413
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G727M:
_x000D__x000D_ Область застосування Ganzo 727M досить широка завдяки тому, що це кишеньковий ніж, який цілком безпечно переносити і зручно використовувати. Його можна взяти в якості помічника на рибалку чи в туристичний похід, на полювання, на пікнік або велопрогулянку. У місті ножа також може виявитися дуже корисним, якщо вам знадобиться розрізати яблуко, упаковку своїх покупок або ж вирішити інші завдання._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо ножа зроблено з нержавіючої сталі, що також великий плюс для ножа, який використовується на природі. У даній моделі використовується марка сталі 440С, яка крім високої опірності корозії відрізняється ще й досить великий твердістю (близько 58 одиниць Роквелла). Заточений ніж гладко, що дає можливість різати ним практично будь-які продукти і матеріали. Ganzo 727M довго залишається гострим і легко заточується навіть за допомогою кишенькової точила у польових умовах. Розміри клинка становлять 8,9 см при загальних габаритах ножа 21 див. Зате в складеному положенні інструмент має розміри всього 12 см. Товщина леза в районі обуха становить 3,5 мм._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка даної моделі оформлена за допомогою сучасного композитного матеріалу — пластика G10. Він характеризується великою довговічністю, міцністю і стійкістю до механічних чи хімічних впливів. Доступні кольори для ножа Ganzo 727M — помаранчевий, камуфляжний, чорний і темно-зелений. Також важливо сказати, що на рукоятці передбачена кліпса для страхувального закріплення ножа під час перенесення та отвір для протягування темляка._x000D_
_x000D__x000D_ Положення леза ножа фіксується за допомогою одного з самих надійних механізмів — замку AxisLock. Цей замок виключає випадкове спрацьовування і дозволяє відкрити ніж за допомогою будь-якої однієї руки._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- ніж складаний конструкції; _x000D_
- довжина леза становить 89 мм; _x000D_
- загальний розмір готового до роботи ножа — 210 мм; _x000D_
- для клинка обрана сталь 440С; _x000D_
- задекларована твердість металу - +-58HRC; _x000D_
- накладки для рукоятки — склопластик G10; _x000D_
- фіксатор клинка — AxisLock. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Для ножів Ganzo 727M компанія-виробник встановила гарантійний термін експлуатації на протязі 1 рік з дня покупки._x000D_
_x000D_Артикул виробника: G727M-GR
id am-45787
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стані | 121 мм |
| Твердість клинка | 56-58 HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
- Ціна: 1 363 ₴









