
Ніж складаний Ganzo G727M камуфляж
1 363 ₴
- В наявності
- Код: 161414
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ganzo G727M:
_x000D__x000D_ Модель Ganzo 727m створена таким чином, щоб максимально повно задовольнити потреби туристів та інших любителів заміського відпочинку, а також людей, яким кишеньковий ніж необхідний щодня. Цей складаний ніж ефективно працює з різними матеріалами: харчовими продуктами, тканинами, гілками і т.д. тому він стане відмінним допоміжним інструментом для рибалок, мешканців кемпінгу, майстрів по ремонту._x000D_
_x000D__x000D_ Базовим матеріалом ножа Ganzo 727m є нержавіюча сталь марки 440С. це стійкий до корозії, але при цьому досить твердий (58 HRC) сплав, який широко використовується у виробництві ножів туристичної категорії. Довжина леза досягає 8,9 см, а його товщина з боку обуха — 3,5 мм.Ніж заточений повністю гладко, що дозволяє робити рівні і акуратні розрізи._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка кожного ножа Ganzo 727m облицьована накладками зі склопластику G10. Це сучасний композитний матеріал з високими показниками зносостійкості і здатністю витримувати вплив багатьох хімічно активних речовин. Для вибору доступні чотири колірних варіанти рукоятки: чорний, помаранчевий, болотно-зелений і камуфляжний, незалежно від кольору, поверхня будь рукоятки текстурована, щоб його можна було міцніше тримати в руках. Крім того, виробники завбачливо розмістили на рукоятці кліпсу для кріплення ножа на ремінь і отвір для протягування темляка._x000D_
_x000D__x000D_ Фіксатором леза ножа виступає замок AxisLock, який дозволяє відкрити клинок однією рукою. Це надійний механізм, повністю виключає випадкову зміну положення леза і гарантує користувачеві повну безпеку роботи з ножем._x000D_
_x000D__x000D_ Особливість:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- ніж складаний конструкції; _x000D_
- загальна довжина відкритого ножа-21 см; _x000D_
- розміри леза-8,9 см; _x000D_
- товщина обуха клинка дорівнює 0,35 см; _x000D_
- клинок з нержавіючої сталі 440С; _x000D_
- накладки на рукоятці зі склопластику G10; _x000D_
- Загальна вага ножа становить 130 г. _x000D_
_x000D_ Гарантія: Кожен покупець ножа Ganzo 727m отримує гарантію виробника, яка дійсна 12 місяців з дати придбання._x000D_
Артикул виробника: G727M-CA
id am-45788
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, універсальний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений, "хакі, пісочний", камуфляж |
| Марка сталі | 440C |
| Розмір в складеному стані | 121 мм |
| Твердість клинка | 56-58 HRC |
| Тип замку | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
- Ціна: 1 363 ₴






