
Ніж складаний Firebird FH11S-CF
1 922 ₴
- В наявності
- Код: 161439
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Firebird (by Ganzo) FH11S-CF:
_x000D__x000D_ Китайська фірма Ganzo розширила свою колекцію складних EDC-ножів. Йдеться про випуск новинки Firebird FH11S-CF. Модель FH11S-CF має пряму рукоять з виїмкою для комфортного захоплення і клинок поширеної форми normal blade. Це досить популярний тип леза, однаково добре придатний і для проколювання, і для нарізування. Виріб припаде до душі фанатам активного способу життя. Надійний і міцний екземпляр придатний для щоденного носіння. Він буде корисний і вдома в побуті, і в умовах походу або вилазки._x000D_
_x000D__x000D_ Сталь леза ножа відноситься до марки D2. Часто застосовуваний матеріал, компанія Ganzo вже давно і активно використовує його в своїх виробах. Металевий сплав D2 характеризується високою якістю і стійкістю до різного роду впливів. Ця сталь захищена від іржі, прекрасно утримує заточку. Використовується для розробки туристичних, мисливських і побутових ножів. З таким компонентом у складі модель знаходить зносостійкість, стає по-справжньому міцною і довговічною._x000D_
_x000D__x000D_ Твердість клинка становить 60 одиниць Роквелла. Це досить високий показник для такого типу виробів. Ручка ножа зроблена із застосуванням Carbon fibre. Специфіка даного матеріалу полягає в прекрасній міцності, жорсткості і незначній масі. Часто вуглецеві композиційні матеріали виявляються міцніше сталі, але при цьому вони на порядок легше. Забарвлення виробу-карбон, чорного відтінку._x000D_
_x000D__x000D_ Ніж володіє замком Frame Lock. Також має зручну металеву кліпсу. З її допомогою ви можете зафіксувати виріб на кишені, прикріпити його до ременя або до сумки. З досвіду застосування колишніх моделей Ganzoможно стверджувати, що ножі володіють чудовою механікою. Вони безпечні в експлуатації, запросто відкриваються і закриваються. Замком для новинки FH11S-CF служить конструкція типу Frame Lock. Складні ножі завоювали велику популярність у споживачів. Компактні, зручні, легкі._x000D_
_x000D__x000D_ Загальна довжина новинки становить 18,4 сантиметра. Довжина леза досягає 7,8 сантиметра. Товщина клинка 2,9 міліметра. Важить ніж 82 грами. Вироби Firebird мають якісну обробку лез, тому дрібні подряпини і незначні потертості їм не страшні. Навіть при багаторазовому застосуванні екземпляр зберігає свій зовнішній вигляд. Знаходячи виріб FH11S-CF, власник отримує зручного в усіх відношеннях і ефективного помічника. Використовувати ніж можна в найрізноманітніших ситуаціях, а догляд за ним не вимагає значних зусиль. Він практичний, і повністю виправдовує звання оптимального EDC-Ніка._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики ножа:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- складаний EDC-Нік; _x000D_
- форма леза normal blade; _x000D_
- клинок виготовлений зі сталі D2; _x000D_
- рукоять з Carbon fibre; _x000D_
- твердість клинка 60 одиниць Роквелла; _x000D_
- довжина ножа 18,4 сантиметра; _x000D_
- довжина леза 7,8 сантиметра; _x000D_
- Товщина клинка 2,9 міліметра; _x000D_
- новинка важить 82 грами; _x000D_
- Тип замка-Frame Lock. _x000D_
Артикул виробника: FH11S-CF
id am-46023
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 82 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 78 мм |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип замку | Flipper |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.9 мм |
| Форма клинка | normal blade |
- Ціна: 1 922 ₴











