
Нiж Adimanti by Ganzo (Skimen design) складаний червоний
2 416 ₴
- В наявності
- Код: 161472
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_

_x000D_
Опис ножа Adimanti by Ganzo (SKIMEN design):
_x000D__x000D_ Модель Skimen – творіння майстра з ремонту ножів Руслана Скимена. Це перший ніж з дизайнерської серії Adimanti, що втілює в собі зручність, логіку, респектабельність. Бренд Ganzo вже давно і міцно закріпився на ринку з репутацією виробника недорогих і якісних ножів. Дана модель продовжує сформовану тенденцію, і відповідає загальним принципам продукції торгової марки._x000D_
_x000D__x000D_ Складаний ніж відомої торгової марки Ganzo підійде активним людям, хто часто вибирається відпочивати на природу. Дана модель підходить для туристичних походів, полювання, риболовлі, кемпінгу, крім того, ви можете використовувати її будинку при необхідності. Форма леза дуже вдала для наколювання і розрізання. Дуже популярний тип клинка, а саме, drop-point, серед людей, що займаються туризмом._x000D_
_x000D__x000D_ В основі ножа – надміцна, зносостійка сталь марки D2. Захищений від корозії металевий сплав демонструє високі показники твердості. Значення твердості у ножа – близько 60 одиниць за шкалою Роквелла, що дуже добре для даного виду продукції. Тип заточення – прямий. Довжина клинка становить вісім з половиною сантиметрів, товщина – три з половиною міліметри. Модель складна, лезо витягується за допомогою зручного замку Frame Lock. Skimen надійним чином захищений від випадкового відкриття або закриття. Він безпечний у застосуванні, і має просту конструкцію. Загальна довжина виробу всього 20,5 сантиметри. Такі компактні габарити дають перевагу ножу для застосування кожен день. Його можна легко покласти в сумку або кишеню, і застосовувати за необхідності, модель завжди під рукою._x000D_
_x000D__x000D_ Ручка вироби виконані з сучасного, міцного і зносостійкого матеріалу G10. Це склотекстоліт, добре піддається фарбуванню. Він без проблем витримує дію високих температур, до того ж, стійкий до механічних впливів. Шорстка рукоять володіє спеціальною виїмкою, що робить її зручною для захоплення. Ніж щільно лягає в долоню, не зміщується і не вислизає під час експлуатації. Доступні кольори моделі – помаранчевий, чорний, зелений, темно-фіолетовий._x000D_
_x000D__x000D_ Вага виробу – всього 120 грам. Легкий і компактний ніж. Для комфортного носіння ви можете прикріпити його до кишені або до пояса, для цього тут є металева кліпса. Принадність таких моделей полягає в тому, що їх можна використовувати в будь-якій ситуації, оскільки вони завжди поруч._x000D_
_x000D__x000D_ _x000D_
Артикул виробника: Skimen-RD
id am-50361
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adimanti |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | червоний, бордовий |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 2 416 ₴









