
Ніж складаний Firebird FH921-GB
2 195 ₴
- В наявності
- Код: 161494
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис складного ножа Ganzo Firebird FH921:
_x000D__x000D_ Ніж складаний Ganzo Firebird FH921 представляє собою кишенькове виріб, розраховане, в тому числі, на використання в туризмі. Особливість даної моделі – у нетиповою формою рукояті, яка має виїмку у верхній частині ближче до обуха. Насічки на обуху сприяють кращому зчепленню з пальцем користувача. Інша характерна риса – отвір в області клинка на місці, де зазвичай розташовується шпенек. Конструктивний елемент допомагає легко відкрити виріб рукою. Осьовий гвинт забезпечений круглим металевим підшипником._x000D_
_x000D__x000D_ Форма ножа гарантує ергономічне застосування, а його клинок характеризується універсальністю. Тип леза – drop-point. Добре справляється як з нарізанням, так і з наколюванням. Може бути використаний в різних видах робіт. Лезо виконане з якісної сталі D2, з захистом від корозії. Сталь відрізняється великою міцністю, довгостроково зберігає гостру ріжучу кромку. Легко піддається загостренню. Гострота кромки виходить за рахунок вмісту в сталі більш як 0,5% вуглецю. Для підвищення корозійної стійкості включені легуючі добавки, такі як хром і нікель._x000D_
_x000D__x000D_ Твердість клинка оцінюється в 60 одиниць по Роквеллу, плюс-мінус. Це чудовий показник для ножовий продукції. Дуже стійкий до пошкоджень, міцний, зносостійкий ніж. Витримує умови вологості, оскільки сталь практично не піддається іржавінню. З такими характеристиками модель стає відмінним вибором для використання в активному відпочинку._x000D_
_x000D__x000D_ Ручка ножа виготовлена з матеріалу G10. Склотекстоліт, має стійкість до різного роду зовнішніх впливів. Непогано піддається фарбуванню, захищений від ударів, впливу високих температур, від вологи. Простий у догляді матеріал, робить рукоять шорсткою на дотик. Що сприяє гарному зчепленню з долонею і зручності застосування. Ніж не буде зміщуватися і не вислизне з руки, навіть якщо вона мокра._x000D_
_x000D__x000D_ Ніж складаний, з фіксацією. Замок Frame Lock. Відмінна механіка, легко розкривається і закривається, безпечний у застосуванні. Для зручного носіння передбачена кліпса. З її допомогою можна зафіксувати ніж, підвісивши до кишені, на поясі, закріпивши на сумці._x000D_
_x000D__x000D_ Загальна довжина виробу досягає трохи менше 20 сантиметрів. Довжина клинка – 8,6 сантиметри. Товщина клинка становить три з половиною міліметри. Важить ніж 113,5 грама. Чотири варіанти кольору – чорний, зелений, сірий і помаранчевий. _x000D_
_x000D__x000D_
Характеристики ножа:
_x000D_
- _x000D_
- тип – складаний; _x000D_
- призначення – на кожен день, туристичний; _x000D_
- фіксується; _x000D_
- замок Frame Lock; _x000D_
- пряма заточка леза; _x000D_
- форма клинка – drop-point; _x000D_
- лезо із сталі марки D2; _x000D_
- твердість близько 60 одиниць Роквелла; _x000D_
- захист від корозії; _x000D_
- ручка з G10; _x000D_
- міцний, ергономічний ніж; _x000D_
- Зелений колір рукояті; _x000D_
- загальна довжина – 19,9 сантиметра; _x000D_
- вага – 113,5 грама; _x000D_
Артикул виробника: FH921-GB
id am-50752
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 113.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Загальна довжина | 199 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | +-60 HRC |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 2 195 ₴






