
Ніж фіксований мисливський Ruike Jager F118-G, (11 см) 14C28N / G10 зелений
4 691 ₴
- В наявності
- Код: 161549
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
_x000D_ Опис ножа Ruike Jager F118:
_x000D__x000D_ Цей ніж з фіксованим клинком стане незамінним помічником на природі або в умовах міста. Форма леза така, що ніж відмінно і коле і ріже. А тому за допомогою Ruike F118 можна різати мотузки, готувати кілки для намету, готувати бутерброди і т. д._x000D_
_x000D__x000D_
Рукоять виготовлена із скловолоконного композиту G10. Він відрізняється разючою стійкістю і надійністю, але при цьому дивовижною легкістю. Текстурована поверхня матеріалу, а тому він не вислизає навіть з мокрих рук. Досить ергономічна Рукоятка: при роботі забезпечується надійний хват. Пальці надійно захищені від випадкових пошкоджень. Покупець може вибрати два варіанти забарвлення рукояті: чорний з зеленими візерунками або повністю чорний.
_x000D_
_x000D_
Лезо даного ножа виготовляється з хромової сталі 14C28N Sandvik (твердість – 58-60 HRC). Цей матеріал був розроблений спеціально для ножових ліз, які часто використовуються в похідних умовах. А тому матеріал високоміцний, стійкий до корозії і довгий годину не тупитися. Ріжуча кромка досить стабільна, а тому на лезі не утворюються мікровідколи і залами.
_x000D_
_x000D_
Разом з ножем поставляються піхви, виконані за унікальною технологією. Вони кріпляться на ремінь і дозволяють розмістити ніж у різних положеннях.
_x000D_
_x000D_
Особливості:
_x000D_
- _x000D_
- метал – 14C28N Sandvik; _x000D_
- матеріал рукояті – G10; _x000D_
- довжина 223 мм; _x000D_
- довжина клинка становить 110 мм.; _x000D_
- лезо товщиною 4,5 мм; _x000D_
- вага – 190 г; _x000D_
- у комплекті поставляються пластикові піхви. _x000D_
_x000D_ Інформація:_x000D_
_x000D__x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведений_x000D_
_x000D__x000D_

_x000D_
_x000D_ Гарантія: Покупцям ножа Ruike F118 надається п'ятирічна гарантія._x000D_
Артикул виробника: F118-G
id am-51304
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 190 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 110 мм |
| Загальна довжина | 223 мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 4.5 мм |
- Ціна: 4 691 ₴








