
Ніж складаний мисливський Ruike M195, (10.8 см) D2 / G10 чорний
6 888 ₴
- В наявності
- Код: 161551
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Ruike M195:
_x000D__x000D_ Модель Ruike M195 являє собою перший тактичний ніж виробника. Багатофункціональний складаний ніж, який характеризується кількома особливостями. По-перше, це симетричний клинок різновиди drop point, зроблений із сталі марки D2 твердістю порядку 60-61 одиниць по Роквеллу. Метод обробки леза – галтування. D2 це високовуглецева высокохромистая інструментальна сталь, забезпечує утримання кромки і твердість, а також більш стійка до корозії, ніж інші високовуглецеві сталі._x000D_
_x000D__x000D_ По-друге, лезо в ножі – комбінованого типу, тут є серейторне заточення. По-третє, складова рукоять довжиною 14,5 см з трьома виїмками для зручності утримання. Рукоять виготовлена з комбінованих матеріалів, суміші скловолокна і смоли, що дозволяє витримувати великі навантаження, запобігаючи появі подряпин і загального стирання. Використовувався склотекстоліт G10 і сталь._x000D_
_x000D__x000D_ Ніж універсальний у тактичному застосуванні, він також підійде для використання на відкритому повітрі і в рятувальних цілях. Це хороший туристичний варіант. Тут передбачений замок типу Frame lock. Відкритий пластинчастий замок має зубчастої секцією для більш надійного натискання, також він забезпечений запобіжником Beta Plus. Переміщення запобіжника нагору робить запірний механізм надійніше і безпечніше, запобігаючи випадкове закриття леза під час експлуатації._x000D_
_x000D__x000D_ У моделі є кліпса для зручної фіксації, вона знімна, і можна поміняти сторону установки. Передбачений стропоріз. Ще одна риса, якою володіє цей ніж, – наявність склобою, знімного конусного наконечника. Ніж можна переносити в нейлоновому чохлі. Його довжина повна становить 25,3 сантиметри, вага досягає 205 грам. Товщина клинка становить 4,6 міліметра, довжина клинка – 10,8 сантиметри. На ніж дається офіційна гарантія 5 років._x000D_
_x000D__x000D_
Характеристики ножа:
_x000D_
- _x000D_
- ніж тактичного застосування, підходить для активного відпочинку; _x000D_
- складна конструкція, багатофункціональний; _x000D_
- лезо – комбінованого типу; _x000D_
- клинок форми drop point; _x000D_
- лезо виготовлене з сталі марки D2; _x000D_
- твердість сталі становить 60-61 одиниць по Роквеллу; _x000D_
- метод обробки леза – галтування; _x000D_
- ручка зроблена з G10 і сталі; _x000D_
- є кліпса для зручної фіксації; _x000D_
- є стропоріз і склобій; _x000D_
- замок типу Frame lock; _x000D_
- довжина ножа становить 25,3 сантиметра; _x000D_
- важить 205 грам; _x000D_
- товщина клинка: 4,6 міліметра; _x000D_
- довжина леза: 10,8 сантиметра; _x000D_
- гарантія – 5 років. _x000D_
Артикул виробника: M195
id am-51316
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 205 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 108 мм |
| Загальна довжина | 253 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 60-61 HRC |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип заточення | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 4.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / піхви | Да |
- Ціна: 6 888 ₴











