
Ніж складаний туристичний Ruike D198-PB, (9.8 см) 8Cr13Mov / PA66 GF-35 чорний
1 935 ₴
- В наявності
- Код: 161615
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис ножа Ruike D198-PB:
_x000D__x000D_ Виріб має малу вагу, яка дорівнює 118 грамам, і довжину 23.1 сантиметрів у відкритому стані. Невеликі габарити виробу дозволяють завжди носити ніж з собою, а високоякісні матеріали мають гарну міцність і невибагливістю у догляді, завдяки чому модель надовго зберігає свій первинний зовнішній вигляд._x000D_
_x000D__x000D_ Основою ножа служить клинок зі сталі 8Cr13MoV. Це високовуглецева сталь, яка має високу стійкість до корозії і не темніє при тривалому контакті з вологою. Склад сталі виглядає наступним чином: вуглець — 0.8%, хром — 13%, Марганець — 0.4%, кремній — 0.5%, нікель — 0.2%, молібден — 0.15%, фосфор — 0.02% і ванадій — 0.1%. Завдяки високому вмісту хрому і наявності кремнію в складі, виключається ймовірність виникнення відколів і деформацій при виконанні складних робіт. Інші елементи відповідають за зносостійкість леза, міцність і несприйнятливість до хімічних середовищ, що дає можливість використовувати ніж в будь-яких умовах._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо ножа відрізняється хорошими ріжучими властивостями, а обух має товщину 3.1 міліметра — це найбільш оптимальна ширина, яка дозволяє працювати з матеріалами різної твердості: лезо дозволяє без праці як нарізати продукти харчування вдома, так і заточити дерев'яні кілки під час риболовлі. Твердість клинка становить 57-59 HRC. Лезо легко піддається заточуванню за допомогою простих точильних каменів, при цьому надовго утримує гостроту ріжучої кромки навіть при інтенсивних навантаженнях._x000D_
_x000D__x000D_ Клинок має матове покриття, завдяки фінішній обробці інструменту методом Stonewash. Покриття виконує відразу кілька функцій: воно надає виробу привабливий зовнішній вигляд, приховуючи з'являються з часом дрібні подряпини і потертості на поверхні клинка, і разом з тим додатково зміцнює сталь._x000D_
_x000D__x000D_ За безпеку ножа Ruike D198-PD відповідає замок Liner Lock. Це один з найнадійніших механізмів, який забезпечує надійну фіксацію леза у відкритому положенні і дозволяє відкривати і закривати клинок однією рукою. Щоб закрити ніж після використання, не потрібно докладати багато зусиль — досить натиснути великим пальцем на невелику пластину лайнера._x000D_
_x000D__x000D_ Виріб забезпечений приємною на дотик рукояттю з накладками з поліаміду PA66. Даний матеріал перевершує звичайний пластик в своїй міцності і переносить вплив екстремально високих температур. Накладки мають хвилясту поверхню для забезпечення надійного хвата і кращого управління інструментом під час роботи, якщо руки намокли або надіті щільні рукавички. Щоб ніж було зручно носити з собою, він оснащений металевою кліпсою, яка дозволяє фіксувати лезо на одязі або всередині сумки. При необхідності зняти кліпсу, це можна зробити, відкрутивши два гвинти._x000D_
_x000D__x000D_ Ніж Ruike D198-PD відноситься до фліпперам для повсякденного носіння. Він підходить для використання під час відпочинку на природі, оскільки може справлятися із завданнями різної складності, які можуть виникнути далеко від цивілізації, а також годиться для експлуатації будинку або на дачі. При цьому ніж має приємний дизайн, який припаде до душі естетам — такий інструмент не соромно носити з собою в міських умовах або купити на подарунок._x000D_
_x000D_ _x000D__x000D_ Особливість:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- складаний фліппер для щоденного використання; _x000D_
- матеріал леза-сталь 8Cr13MoV з високою стійкістю до корозії; _x000D_
- твердість леза досягає 57-59 HRC; _x000D_
- товщина обуха дорівнює 3.1 мм; _x000D_
- лезо має спеціальне покриття Stonewash; _x000D_
- за фіксацію клинка відповідає замок Liner Lock; _x000D_
- рукоять виготовлена з термостійкого поліаміду PA66; _x000D_
- для фіксації ножа в кишені можна використовувати металеву кліпсу; _x000D_
- довжина ножа у відкритому вигляді досягає 231 мм; _x000D_
- довжина леза дорівнює 98 мм; _x000D_
- вага виробу - 118 г. _x000D_
_x000D_
Інформація:
_x000D_
_x000D_ Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли даний ніж був проведений_x000D_
_x000D__x000D_ _x000D_
Артикул виробника: D198-PB
id am-57285
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал рукоятки | Поліамід |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 118 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина клинка | 98 мм |
| Загальна довжина | 231 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 935 ₴











