Ніж Ganzo G8012V2-DY коричневий (G8012V2-DY) з паракордом
2 195 ₴
- В наявності
- Код: 161623
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
Опис ножа Ganzo G8012V2-DY коричневий
_x000D__x000D_ Виробник позиціонує модель Ganzo G8012V2-DY як ніж виживальника, оскільки вона має посилену конструкцію, яка витримує екстремально високі навантаження. Інструмент відноситься до нескладного типу ножів. Клинок переноситься і зберігається в спеціальних піхвах, які мають ряд додаткових функцій._x000D_
_x000D__x000D_ Ніж Ganzo G8012V2-DY - яскравий приклад надійного інструменту, який не боїться складних завдань. Його клинок виготовлений з високовуглецевої стали 8CR13 з твердістю 58 HRC, що поєднує якості, які необхідні справжньому ножу для виживання. Завдяки високому вмісту хрому, сталь несприйнятлива до появи корозії і має тривалий термін служби. Ріжуча кромка надовго зберігає свою гостроту і ефективно працює навіть з твердими сортами деревини, що стане в нагоді під час відпочинку на природі. За рахунок ширини клинка, яка дорівнює 5 міліметрів, досягається підвищена надійність інструменту при інтенсивних і тривалих навантаженнях. Клинок з прямим заточуванням має темне матове покриття, які приховує невеликі подряпини на лезі._x000D_
_x000D__x000D_ Оскільки ніж Ganzo G8012V2-DY створювався спеціально для потреб мандрівників-екстремалів, виробник оснастив його ергономічною рукояттю, яка легко поміщається в долоню будь-якого розміру. Виїмка для упору під палець робить хват більш надійним і дозволяє утримувати інструмент навіть у вологій руці. Матеріал рукояті — ABS-пластик, який цінується в ножовій промисловості за ударостійкість і несприйнятливість до впливу кислот, бензину та інших хімічних речовин без втрати властивостей і кольору._x000D_
_x000D__x000D_ У комплект з ножем входять фірмові піхви, які мають доповнення у вигляді невеликого кресала, стропоріза і компактної пластини, що виконує функцію Точила, якщо під рукою немає повноцінного точильного каменю. Модель Ganzo G8012V2-DY має отвір під темляк і продається разом з паракордом. Це синтетична мотузка з особливим плетінням, яке підвищує міцність матеріалу. Темляк можна використовувати як додатковий варіант для фіксації вироби на поясі або сумці._x000D_
_x000D_Особливість:
_x000D_- _x000D_
- нескладний ніж для виконання особливо складних завдань; _x000D_
- Матеріал клинка-високовуглецева сталь 8CR13 з твердістю 58 HRC; _x000D_
- тип заточування-прямий; _x000D_
- клинок має форму Drop Point; _x000D_
- рукоятка з протиковзкого ABS-пластика з упором під палець; _x000D_
- йде разом з паракордом в якості темляка; _x000D_
- піхви виготовлені з пластику і нейлону; _x000D_
- є компактне кресало, стропоріз і точилка, які вбудовані в піхви; _x000D_
- довжина інструменту становить 24.3 сантиметри; _x000D_
- вага - 349 грам. _x000D_
Артикул виробника: G8012V2-DY
id am-57449
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 349 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | рибальський , мисливський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 113 мм |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Загальна довжина | 243 мм |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Марка сталі | 8CR13 |
| Матеріал рукоятки | ABS термопластик |
| Твердість клинка | +-58 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / піхви | Є |
- Ціна: 2 195 ₴


