
Стіл розкладний Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford / алюміній, Розмір L, чорний
2 234 ₴
- В наявності
- Код: 161857
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл складного типу, використовується для туризму і активного відпочинку. Міцна і стійка конструкція, зносостійкий, розрахований на тривалий термін застосування. Портативний, в складеному вигляді не займе багато місця. Габарити столу: 75*55*52 сантиметра, вага досягає 0,95 кілограма.
Артикул виробника: 6927595763421
id am-57625
Артикул виробника: 6927595763421
id am-57625
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 950 г |
| Висота | 52 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина | 75 см |
| Матеріал | тканинна Оксфорд 1680D |
| Розмір | 75х55х52 см Ш х Д х В |
| Тип | Меблі |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 234 ₴







