
Ніж складаний Ganzo G6803 ciрий
1 207 ₴
- В наявності
- Код: 161670
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
Опис складного ножа Ganzo G6803
_x000D_Ножа Ganzo G6803 являє собою туристичну модель, яка підійде для щоденного використання. У нього складна конструкція, і він стане прекрасним помічником в самих різних видах туризму та активного відпочинку. Ніж сподобається рибалкам, мисливцям, любителям пікніків на свіжому повітрі. Кишеньковий формат даного виробу дуже зручний для того, щоб завжди тримати його під рукою.
_x000D_Основні особливості ножа: Матеріал клинка (сталь марки 8CR14); компактні розміри.
_x000D_Лезо ножа зроблено з використанням сталі марки 8CR14, твердість якої досягає приблизно 58 одиниць за шкалою Роквелла. Це досить високий показник для ножів. Різновид замку – Замок Вкладиша. Форма клинка – точка затиску. Лезо подібного різновиду проявляє відмінні ріжучі і проникаючі здібності. Нерідко клинки clip point можна спостерігати у ножів мисливського і тактичного призначення.
_x000D_Лезо гладко заточене. Сталь ножа буде довго утримувати заточку, тому ніяких проблем при догляді за ним у користувача не виникне. Матеріал має хороший захист від появи корозії. Є насічки на обуху для більш комфортного захоплення і утримання ножа.
_x000D_Рукоять виробу виконана зі склотекстоліту G10. Це досить міцний матеріал, і він дає комфорт при роботі з ножем, а також показує стійкість до різного роду зовнішніх факторів. Ручка ергономічної форми, зручна при захопленні. Поверхня ручки текстурована, завдяки чому ніж надійно утримується в руці при будь-яких умовах. Металева кліпса дозволяє фіксувати виріб, і носити його на кишені, на поясі або причепити до сумки. Є отвір для темляка.
_x000D_Ніж доступний в чотирьох різновидах кольору рукояті: чорний, зелений, сірий, ще є спеціальна версія обмеженою партією із зображенням тигра на чорному тлі. Різноманіття наявних варіантів дизайну буде позитивно оцінено любителями естетики. Це добротний і вельми ефективний інструмент для ножеманов, простий і практичний, а його компактність і мала вага роблять модель ще більш привабливою.
_x000D_Довжина ножа становить 20 сантиметрів, довжина леза дорівнює 8,9 сантиметрам, Товщина клинка досягає 2,8 міліметра. Вага ножа дорівнює 109 грамам. На цей виріб фірма-виробник дає гарантію 1 рік.
_x000D_Характеристика
_x000D_- _x000D_
- компактний ніж для EDC-носіння; _x000D_
- Тип ножа-складаний; _x000D_
- призначення: туризм, активний відпочинок; _x000D_
- чотири варіанти кольору рукояті (в т. ч. лімітована версія з ексклюзивним принтом); _x000D_
- тип леза-clip point; _x000D_
- вид замку-Liner Lock; _x000D_
- матеріал леза: сталь марки 8CR14; _x000D_
- Матеріал рукояті: склотекстоліт G10; _x000D_
- є кліпса для зручного перенесення; _x000D_
- довжина моделі становить 20 сантиметрів; _x000D_
- Довжина клинка досягає 8,9 сантиметра; _x000D_
- Товщина клинка: 2,8 міліметра; _x000D_
- важить ніж 109 грам; _x000D_
- гарантія на модель - 1 рік з моменту придбання. _x000D_
Артикул виробника: G6803-GY
id am-58152
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 109 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | 8CR14 |
| Твердість клинка | 58 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | clip-point |
- Ціна: 1 207 ₴






