
Рідкопаливний пальник примус BRS-7
7 668 ₴
- В наявності
- Код: 161928
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис Рідкопаливний потужний пальник BRS-7
Рідкопаливний пальник BRS-7 для туристичної діяльності, активного відпочинку. Працює на неетильованому бензині (рекомендовано - 95 і вище; допустимо - 92) та дизелі. Потужність досягає 9800 Вт. Витрата палива: 425 грамів на годину. Об'єм масляного бака: 3,5 літра. Матеріалом для виробу стала високотермостійка нержавіюча сталь.
Для того щоб один літр води закипів за допомогою цього пальника, знадобиться буквально одна хвилина (при стандартному атмосферному тиску). Для зберігання пальника передбачено спеціальну сумку. Розміри моделі становлять 251*210 міліметрів, важить 3,2 кілограми.
Характеристики
- рідкопаливний пальник для туризму, активного відпочинку;
- паливо: неетильований бензин (рекомендовано - 95 і вище; допустимо - 92) та дизель;
- потужність складає 9800 Вт;
- витрата палива: 425 грамів на годину;
- об'єм масляного бака: 3,5 літра;
- матеріал: високотермостійка нержавіюча сталь;
- об'єм масляного бака: 3,5 літра;
- 1 л води закипає протягом 1 хвилини;
- розміри: 251*210 мм; вага складає 3,2 кілограми.
Артикул виробника: BRS-7
id am-60184
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Країна виробник | США |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 9800 Вт |
| Призначення | для туризму |
| Розмір | 251*210 мм Ш х Д х В |
| Тип | рідкопаливний пальник |
| Тип товару | Товари для туризму |
- Ціна: 7 668 ₴










