
Нiж складаний Firebird FH31B-BK
2 351 ₴
- В наявності
- Код: 161750
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Ніж складаний Firebird FH31B
_x000D__x000D_ Ніж Ganzo FH31B це комфортий інструмент для туристів, мандрівників та активних осіб. Три варіанти кольору рукояті, а саме: чорний, карбон та зелений. Це універсальна модель, добре підійде для поїздок на природу та підсобних робіт під час життя у місті. В основі клинка – сталь марки D2, а рукоять зроблена з використанням накладок із G10._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо форми wharncliffe (ворнкліф) – зручно при тактичному використанні. Ніж може бути використаним у точних роботах, наприклад, для розрізання паперу. Він акуратно і ретельно здійснює усі необхідні операції. З чисто практичної точки зору величезна перевага клинка в тому, що він розрізає матеріал, задіявши всю довжину кромки, що ріже. Сталь марки D2 характеризується здатністю ефективно утримувати заточування, вона не схильна до появи іржі, доволі міцна і має високу якість._x000D_
_x000D__x000D_ Замок Liner lock гарантує простоту, зручність та безпеку. Ручка практична, ергономічна, і навіть у мокрій долоні не вислизатиме, тож інструмент не травмує користувача. Склотекстоліт G10 ідеальний як матеріал у компактних EDC-ножах, він стійкий до зносу, механічних впливів, хімічних реагентів, температури, вологи, а також добре фарбується. Остання обставина дозволяє проводити експерименти з дизайном ножів._x000D_
_x000D__x000D_ Довжина моделі сягає 198 міліметрів, довжина леза становить 86 міліметрів. Товщина клинка дорівнює трьом міліметрам. Вага становить 113 грам._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики:_x000D_
_x000D_ _x000D_- _x000D_
- _x000D_
_x000D_ практичний універсальний ніж;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ варіанти кольору: чорний, карбон та зелений;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ лезо зі сталі D2;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ ручка зі склотекстоліту G10;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ форма леза: wharncliffe;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ різновид замка: Liner Lock;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ довжина загальна: 198 міліметрів;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ довжина леза: 86 міліметрів;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ товщина леза: 3 міліметри;_x000D_
_x000D_ _x000D_
- _x000D_
_x000D_ вага ножа: 113 грам;_x000D_
_x000D_ _x000D_
_x000D_
Артикул виробника: FH31B-BK
id am-60739
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 113 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | wharncliffe |
- Ціна: 2 351 ₴








