
Ніж складаний Weknife Big Banter WE21045-2
16 066 ₴
- В наявності
- Код: 161756
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис Ніж складаний Weknife Big Banter WE21045-2
_x000D_Складаний ніж Weknife Big Banter WE21045-2 є зручним кишеньковим інструментом. Це – старший брат відомого ножа Banter. Складна модель має зручну, пряму форму, рукоять. Лезо форми drop point універсально у застосуванні – однаково ефективно здійснює як колючі, так і ріжучі операції.
_x000D_В основі клинка – сталь марки CPM 20CV. Це порошкова сталь преміум-класу. Ви можете очікувати на чудове збереження гостроти від CPM 20CV у поєднанні з відмінною корозійною стійкістю. Ручка з мікарти міцна та зносостійка. Надійний замок Liner Lock блокує лезо під час відкриття. Кліпса для зручної фіксації дозволяє закріпити цей ніж на кишені, на поясі або зафіксувати на рюкзаку. Нейлоновий чохол дає можливість носити ніж із собою.
_x000D_Довжина загального інструменту досягає 21,3 сантиметра, довжина в закритому положенні становить 11,8 сантиметра. Довжина клинка дорівнює 97 сантиметрам. Товщина клинка – 3.2 міліметри. Важить 115 грам.
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж складаний; _x000D_
- колір зелений; _x000D_
- форма клинка: drop point; _x000D_
- є кліпса; _x000D_
- нейлоновий чохол; _x000D_
- замок різновиду Liner Lock; _x000D_
- клинок із сталі марки CPM 20CV; _x000D_
- рукоятка з мікарти; _x000D_
- довжина повна: 21,3 сантиметри; _x000D_
- довжина у закритому вигляді: 11,8 сантиметра; _x000D_
- довжина леза: 9,7 сантиметрів; _x000D_
- товщина клинка: 3.2 міліметри; _x000D_
- важить 115 грам. _x000D_
_x000D_
Артикул виробника: WE21045-2
id am-61101
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 115 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий |
| Довжина клинка | 9.7 см |
| Загальна довжина | 21.3 см |
| Колір рукоятки | оливковий |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 16 066 ₴











