
Ніж складаний кишеньковий Civivi Elementum, (7.5 см) D2 / G10 чорний
5 419 ₴
- В наявності
- Код: 161760
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис Ніж складаний Civivi Elementum C907A
_x000D__x000D_ Складаний ніж C907A є кишеньковим інструментом для щоденного застосування. Зручна конструкція, наявність кулькових підшипників, завдяки яким можна легко та швидко відкрити ніж. Замок різновиду Liner Lock, модель характеризується як фліппер. Безпека експлуатації гарантована._x000D_
_x000D__x000D_
Заокруглена рукоять комфортно поміщається в руці, а склотекстоліт G10, що входить до її складу, забезпечує зручне захоплення та ергономічність при роботі.
_x000D_
Лезо виготовлене із сталі марки D2. Це міцна сталь, яка добре утримує заточування. Ви можете легко заточити ножа самостійно, не вдаючись до допомоги фахівця. Однак будьте обережні з вологою та кислотами: D2 не є повністю стійкою до корозії. Мийте інструмент після кожного застосування, особливо коли (фруктові) кислоти, сіль або волога потрапили на його поверхню._x000D_
_x000D_ Форма леза ножа: drop point. Твердість сталі досягає показника 61 одиниця за шкалою Роквелла. Це досить високе значення ножової продукції. Ніж добротний і добре впорається із завданнями на відкритому повітрі, тому його є сенс використовувати туристам, мандрівникам. Ніж забезпечений спеціальною кліпсою, яка дозволяє прикріпити її до кишені або повісити на поясі або причепити до рюкзака._x000D_
_x000D__x000D_ Загальна довжина ножа становить 17,8 сантиметра, довжина клинка дорівнює 7,5 сантиметрів. У закритому положенні довжина інструменту сягає 10,2 сантиметри, а товщина – трьох міліметрів. Важить модель 80 грам._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж для щоденного застосування; _x000D_
- колір чорний; _x000D_
- форма леза: drop point; _x000D_
- твердість клинка: 61 одиниця за шкалою Роквелла; _x000D_
- є зручна кліпса; _x000D_
- матеріали: сталь D2, склотекстоліт G10; _x000D_
- замок різновиду Liner Lock; _x000D_
- довжина повна: 17,8 см; _x000D_
- довжина у закритому вигляді: 10,2 сантиметра; _x000D_
- довжина леза: 7,5 сантиметрів; _x000D_
- товщина леза: 3 міліметри; _x000D_
- вага ножа: 80 грам. _x000D_
Артикул виробника: C907A
id am-61105
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 80 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий |
| Довжина клинка | 7.5 см |
| Загальна довжина | 17.8 см |
| Колір рукоятки | чорний |
| Твердість клинка | 61 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 5 419 ₴










