
Ніж складаний туристичний Civivi Elementum Pocket, (8.9 см) 14C28N / Micarta сірий
7 161 ₴
- В наявності
- Код: 161762
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис Ніж складаний Civivi Button Lock Elementum C2103C
_x000D__x000D_ Складаний ніж C2103C є дуже зручним та практичним, продуманим інструментом. Він гарний з метою туризму та активного відпочинку. Тут є спеціальна кнопка, за допомогою якої ножа закривається на замок. Ця модель характеризується ергономічною, заокругленою форми, рукояттю. Також є кліпса, за допомогою якої можна прикріпити модель до кишені, до пояса або зафіксувати на рюкзаку._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо форми drop point. Такий різновид клинка універсальна як при ріжучих, так і колючих рухах. Тому такі ножі вважаються універсальними. Завдяки подібній якості їх можна всебічно застосовувати під час активного відпочинку – на риболовлі, поході, на кемпінгу. В основі клинка – сталь марки Sandvik 14C28N._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка зроблена із застосуванням мікарти. Композитний матеріал із льону та синтетичної смоли. Він виглядає чудово і забезпечує достатнє зчеплення. Кулькові підшипники. Довжина повного ножа досягає 21,3 сантиметра, в закритому положенні довжина становить 11,5 сантиметра. Довжина леза: 8,9 сантиметра, а товщина дорівнює трьом міліметрам. Важить модель 95 грам._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж для щоденного застосування; _x000D_
- сірий колір; _x000D_
- лезо форми drop point; _x000D_
- є кліпса для зручності фіксації; _x000D_
- клинок із сталі Sandvik 14C28N; _x000D_
- ручка із мікарти; _x000D_
- кнопка для закриття та відкриття леза; _x000D_
- кулькові підшипники; _x000D_
- довжина повна: 21,3 сантиметри; _x000D_
- довжина у закритому вигляді: 11,5 сантиметра; _x000D_
- довжина леза: 8,9 сантиметра; _x000D_
- товщина леза: 3 міліметри; _x000D_
- важить модель 95 грам. _x000D_
Артикул виробника: C2103C
id am-61107
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 гр |
| Тип ножа | кишеньковий |
| Довжина клинка | 8,9 см |
| Загальна довжина | 21,3 см |
| Колір рукоятки | сірий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 7 161 ₴










